Telewizory Hannspree dostępne w Tesco, Real i Auchan

Hannspree, renomowany producent telewizorów, monitorów, ramek cyfrowych oraz tabletów, poszerzył dostępność swoich odbiorników telewizyjnych o najpopularniejsze sieci handlowe. Produkty firmy można już kupić w supermarketach Auchan, Tesco oraz Real.

Od lutego w sklepach Tesco możemy kupić 28-calowe modele telewizorów SV oraz 32-calowe modele odbiorników ST. Od połowy marca z kolei do sprzedaży w sieciach Real wchodzą 28-calowe telewizory SV i SJ oraz 22-calowe odbiorniki SJ. Również Auchan prowadzi sprzedaż telewizorów Hannspree o przekątnej 28” (modele SV i SJ).

Wszystkie odbiorniki telewizyjne wyposażone są w zestaw zaawansowanych technologii, których zadaniem jest zapewnienie najwyższej jakości wyświetlanego obrazu. Odpowiadają za to m.in. systemy X-Contrast (poprawa widoczności detali na zbliżonych kolorystycznie i nakładających się obiektach, nadaje wrażenie głębi) oraz X-Celerate (przyspiesza wyświetlanie obrazu na ekranie, zapewniając płynność prezentacji dynamicznych obrazów).

Dodatkowymi atutami urządzeń są: krótki czas reakcji matrycy (5 ms), cyfrowy filtr grzebieniowy 3D (sprawia, że kolory stają się żywsze i bardziej zbliżone do naturalnych), a także zastosowanie w modelach SJ i SV tzw. modułu hotelowego (rozwiązanie uniemożliwiające osobom niepowołanym modyfikowania ustawień telewizora – ta funkcja przyda się również rodzicom).

Zarówno telewizory z serii ST, jak i SV oraz 28-calowe odbiorniki SJ wyposażone są w wyświetlacze o rozdzielczości Full HD (1080p). 28-calowy model SV dodatkowo wyróżnia się zastosowaniem podświetlenia diodami LED. Dzięki temu znacznie obniżono pobór energii, a diody zapewniają równomierne podświetlenie ekranu i wierne odwzorowywanie naturalnych kolorów. Jedną z najważniejszych cech telewizorów Hannspree SV jest również zastosowanie technologii 100 Hz Motion Vivid, odpowiedzialnej za pełną płynność dynamicznych scen, w których postaci i obiekty są bardzo ostre i wyraźne.

Warto wspomnieć, że urządzenia z serii SV zostały wyróżnione prestiżowym tytułem Taiwan’s Golden Pin Design Mark 2010. Przyznano go za spełnienie wymogów najbardziej restrykcyjnych norm proekologicznych oraz wysoką jakość obrazu i intuicyjną obsługę.

W sieciach Tesco kupić możemy modele SV28 w cenie 1399 zł oraz ST32 w cenie promocyjnej 1049 zł. W sklepach sieci Real telewizory Hannspree SJ22 pojawiły się w cenie 699 zł, SJ28 w cenie 1099zł, natomiast SV28 kosztują 1399 zł. W Auchan model SJ28 kosztuje 1199zł, z kolei model SV28 – 1399zł. Wszystkie wspomniane modele znajdziemy ponadto w sklepie internetowym www.hannspree.pl, a także w sklepach komputerowych i RTV, zaopatrujących się u dystrybutora-firmy Unico.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu