Tablety marki GOCLEVER w ofercie ACTION

Od połowy lutego br. w ofercie ACTION dostępne są trzy nowe tablety marki GOCLEVER: 7-calowy GOCLEVER TAB T70 i T73 oraz 10-calowy GOCLEVER TAB I101. Urządzenia te zaczynają odgrywać coraz większą rolę na rynku urządzeń mobilnych.

– Tablety określa się często mianem urządzeń przyszłości. Istotnym czynnikiem jaki wpłynie na ich dalszy rozwój jest konkurencyjna cena. Polecam je w szczególności osobom aktywnym, które przez cały czas chcą mieć dostęp do Internetu, a także możliwość czytania w podróży bez konieczności brania ze sobą często nieporęcznych książek czy czasopism. Myślę, że te urządzenia szybko zdobędą swoje uznanie wielu klientów   – uważa Łukasz Padło, Product Manager w ACTION S.A. 

GOCLEVER TAB T70, T73 umożliwiają łatwy dostęp do Internetu, serwisu YouTube.com czy wielu gier, a także doskonale nadają się do czytania e-booków, czasopism, słuchania muzyki, oglądania filmów oraz pracy z innymi aplikacjami. Tablet działa w oparciu o system operacyjny Google Android 2.1. Jego zaletą jest przede wszystkim niezawodność, długi czas pracy (4 godziny pracy w przypadku odtwarzania video i około 40 godzin czuwania) i łatwość obsługi. – Interfejs dotykowy obsługiwać można za pomocą specjalnego rysika bądź po prostu palcem. Ważną zaletą modelów GOCLEVER TAB T70 i T73 są duże możliwości multimedialne – dodaje Ł. Padło.

GOCLEVER TAB I101 jest urządzeniem wyposażonym w 10-calową matrycę podświetlaną diodami LCD. Tablet działa w oparciu o system operacyjny Google Android 2.1. Wgrane przez producenta aplikacje pozwalają w jednej chwili korzystać w pełni z możliwości urządzenia. Można tam znaleźć aplikacje Gmail, Skype czy Facebook.

Sugerowana cena detaliczna brutto modelu T70: 499zł

Gwarancja: 24 miesiące u producenta.

źródło/autor: ACTION

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu