Porozmawiaj na Skype o mieszkaniu

Sieciowe biuro nieruchomości Metrohouse & Partnerzy S.A. uruchomiło na stronie www.metrohouse.pl i www.partnerzy.pl możliwość łączenia się z infolinią poprzez komunikator Skype.

Przy każdej ofercie nieruchomości znajduje się zielona ikona z napisem „Zadzwoń do mnie”. Wystarczy posiadać na swoim komputerze zainstalowany komunikator Skype, by połączyć się z konsultantem infolinii Metrohouse & Partnerzy. Konsultant odpowie na szczegółowe pytania dotyczące oferty oraz umówi na spotkanie z agentem prowadzącym zlecenie.

– Dotychczas wykorzystywanie komunikatorów w branży obrotu nieruchomościami ograniczało się głównie do podania kontaktów do poszczególnych agentów. My poszliśmy krok dalej, mówi Michał Kosiedowski, wiceprezes zarządu Metrohouse & Partnerzy S.A. – Umożliwienie komunikacji poprzez Skype jest kontynuacją rozwoju infolinii , która dla naszych agentów stanowi istotne wsparcie w kontaktach z klientami. Dla internautów to prosty i, co ważne, bezkosztowy sposób porozmawiania o ofercie.

Metrohouse & Partnerzy to biuro nieruchomości, które znane jest z nowoczesnego podejścia do usług pośrednictwa. Jako pierwsza agencja nieruchomości w Polsce uruchomiła aplikację z wyszukiwarką ofert na popularne smartfony: m.metrohouse.pl, a strona www jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie witryn agencji nieruchomości.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu