Nowa konkurencja dla Merlina i Gandalfa

W środę 9 marca br. ruszyła wersja testowa sklepu Fabryka.pl, oferującego książki, muzykę, filmy, gry i multimedia. Wszyscy którzy zrobią zakupy do końca marca 2011 roku w nowym sklepie otrzymają 10% rabatu*. Właścicielem serwisu jest Fabryka Słów – wydawnictwo literatury fantasy, które nieustannie rozwija i poszerza swoją działalność.

Fabryka.pl to sklep, który wyróżnia się spośród innych na rynku. Szata graficzna i hasło przewodnie: „Fabryka.pl, ponad normę” to zabawa konwencją socrealizmu. Istotnymi cechami serwisu są: sprawna obsługa (wysyłka w 24h), atrakcyjna cena, doradztwo, szeroka oferta i human face – przedstawienie zespołu i recenzentów.

Nowy sklep sprzedaje kulturę, rozrywkę i wiedzę. Chce działać ponad normę – poprzez lepsze oferty, bardziej zaangażowany zespół i atrakcyjniejsze ceny. W swojej ofercie ma: 638 tysięcy książek (w tym bogatą ofertę książek obcojęzycznych), 60 tysięcy płyt z muzyką, 9 tysięcy filmów oraz 2,5 tysiąca gier i programów multimedialnych.

„Chcemy być najlepsi na rynku. Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna. Oferujemy wyjątkowe promocje, przedpremierową sprzedaż wybranych tytułów oraz unikalne akcje np. sprzedaż sygnowanych książek. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z doradczej aplikacji, pomocy pracowników sklepu i rekomendacji społeczności” – mówi Sonia Piskorska, Dyrektor Zarządzający Fabryka.pl.

Poruszanie po sklepie odbywa się w sposób intuicyjny, można przeglądać produkty w wielu kategoriach, zapoznać się ze zdaniem innych internautów, pochwalić się zakupami na Facebook’u oraz szybko znaleźć poszukiwaną książkę, płytę czy grę.

„Cieszy nas fakt, że udało się pomyślnie zakończyć prace nad wersją beta Fabryka.pl. Sklep powstał w oparciu o system TYPO3 umożliwiający szybką rozbudowę funkcjonalności oraz dużą skalowalność. Wersja beta nie jest wersją ostateczną. Oficjalnie ruszamy 1.04.2011 z rozbudowaną wersją sklepu, promocjami oraz komunikacją dwustronną” – mówi Artur Karczykowski – dyrektor zarządzający Agencji Interaktywnej EVO, która stworzyła sklep.

*10% rabatu – w pole „Kod rabatowy” – należy wpisać „ponadnorme”.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu