Jejku! Zabawki i zabawy od FireFly Group

7 marca ruszył sklep jejkuzabawki.com, w którym każdy rodzic i nie rodzic znajdzie najbardziej trafione zabawki dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. To kolejny po meskiezabawki.com sklep grupy FireFly.

FireFly Group to grupa komunikacji, technologii i rozrywki. Poza corebiznesową działalnością w obszarze marketingu, rozwija więc także swoją eksperckość w dziedzinie zabawy. Drugi sklep FireFly Group w swojej ofercie posiada wszelkie zabawki, te znane od lat i te najnowsze. Od gier, klocków i multimediów przez książki po wszelkie pojazdy, lalki, figurki, gadżety. W przyszłości pojawią się, analogicznie jak w przypadku meskiezabawki.com – usługi, a w tym przede wszystkim oryginalne eventy dla dzieci zgodnie z naszym claimem „Jejku. Najlepsze zabawki i zabawy dla dzieci”. Po raz kolejny pragniemy stworzyć nie tylko sklep internetowy, ale i markę gromadzącą wokół siebie osoby zainteresowane daną tematyką.

„Jejku Zabawki to sklep, w którym zakup dla dziecka zawsze będzie udany. Wiemy dobrze, co jest wśród dzieci najpopularniejsze, co jest reklamowane w TV i prasie dziecięcej. Jeżeli trudno Ci samemu wybrać dobry prezent, możesz filtrować wg kategorii cena, przedział wiekowy, wkrótce płeć. Jejku jest dobrym miejscem na zakupy dla każdego, także nie-rodzica”, mówi Danuta Rudzińska, dyrektor sklepu internetowego.

 

Przyjęta stylistyka witryny jest ciepła, przyjazna i czytelna. Logo Jejku Zabawki to uroczy zabawkowy misiu, unoszący się na sznurku jak balon. Zależało nam na tym, żeby było ono lekkie, zabawne, żeby budziło uśmiech i ciepłe skojarzenia. Logo będzie się delikatnie zmieniać w zależności od okazji.

 

Oto link do sklepu: www.jejkuzabawki.com. 15% rabatu na wszystkie zabawki otrzyma każdy klient który zapisze się w marcu na newsletter sklepu. Bez ograniczeń czasowych do każdej zabawki dołączany jest jakiś prezent gratis! Możecie tez oczywiście już zostać fanami sklepu na Facebooku http://www.facebook.com/jejku. Na fanpage’u znajdziecie przede wszystkim inspiracje, jak się bawić z dziećmi.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu