Edustacja.pl z międzynarodowym partnerem

Już niedługo Polacy będą mogli brać udział w kursach on-line przygotowanych przez amerykańskich i brytyjskich specjalistów. Taką szansę daje portal Edustacja.pl, który poszerza ofertę sklepu internetowego z dotychczasowych 300 szkoleń do ponad 700. Nowe kursy on-line dostarczy wiodący gracz na światowym rynku e-learningu, serwis Gatlin International.

Tak to się robi w Stanach

Już niebawem w sklepie Edustacja.pl, w którym można dokonać zakupu wirtualnych szkoleń, znajdzie się aż 400 dodatkowych kursów udostępnionych przez Gatlin International. Ciekawym aspektem jest to, że poszczególne programy są tworzone przez uznanych profesjonalistów wydających własne publikacje i obsypywanych nagrodami za osiągnięcia. Takich jak Keith Plantier, który będzie szkolił specjalistów w dziedzinie energii odnawialnej, Ken Baldwin – jeden z najpopularniejszych trenerów fitness czy James C. Monroe będący autorytetem w branży marketingu i komunikacji społecznej. Autorzy szkoleń zza Oceanu to doświadczeni eksperci w poszczególnych branżach rynku. Plantier obecnie piastuje funkcję dyrektora Instytutu Energii Odnawialnej w Teksasie, a wcześniej zasilał szeregi inżynierów US Navy. Baldwin ma na swoim koncie prestiżową nagrodę IDEA za trenera roku, a Monroe aż 6 statuetek przyznawanych najwybitniejszym przedstawicielom branży marketingu.

 

Polska na mapie światowego e-learningu

Gatlin International dostarcza innowacyjne rozwiązania edukacyjne uczelniom, korporacjom i administracji publicznej w ponad 50 krajach. Z oferty serwisu skorzystały już tysiące użytkowników na całym świecie – głównie studenci, ludzie biznesu i pracownicy organizacji pozarządowych. Gatlin ma swoje oddziały na kilku kontynentach, oprócz Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii biura firmy znajdują się również we Francji i w Chinach. Teraz dzięki umowie podpisanej w lutym z rodzimym odpowiednikiem, firmą Edustacja.pl, Gatlin International będzie również kształcić Polaków. – Szkolenia od naszego partnera będą dostępne w kilku językach: angielskim, francuskim i hiszpańskim. Myślimy jednak o przetłumaczeniu niektórych z nich na polski, tak by były one dostępne dla większego grona odbiorców – wyjaśnia Karolina Kotkowska z Edustacja.pl. Serwis nawiązał kontakt z zagranicznym partnerem podczas największych targów poświęconych branży e-learningu – Online Educa Berlin 2010.

 

Baza kursów dwukrotnie większa

Użytkownicy serwisu będą mogli przeszukiwać bazę kursów w takich kategoriach jak medycyna, kosmetyka, sport, informatyka, marketing, zarządzanie projektami, kryminologia, prawo i inne np. dotyczące umiejętności miękkich. Pojawią się również takie oryginalne szkolenia jak te przygotowujące certyfikowanego organizatora ślubów (wedding planner), projektanta ogrodów, wizażystkę czy krupiera Black Jacka. – Kursy, które niedługo pojawią się w naszym sklepie są niezwykle rozbudowane, niektóre trwają nawet do 500 godzin – wyjaśnia Karolina Kotkowska. Sklep ze szkoleniami e-learningowymi Edustacja.pl powiększy swoje zasoby o ofertę Gatlin International już w kwietniu. Dzięki temu baza serwisu będzie zarządzała już ponad 700 kursami, które można wykonywać przez Internet.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu