Doradcy kredytowi w Willi Sowiniec

Grupa Jukatan w trosce o najwyższy standard obsługi, uruchomiła wewnętrzne doradztwo kredytowe dla wszystkich klientów nabywających apartamenty w inwestycji Willa Sowiniec.

Eksperci będą doradzać odpowiednie rozwiązanie finansowania nieruchomości, dobiorą najkorzystniejszą ofertę spośród wszystkich proponowanych przez banki. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu klienta związanego z indywidualnymi wizytami w poszczególnych instytucjach finansowych i analizowanie licznych ofert. Odciążając klienta doradcza zgromadzi również wszystkie konieczne dokumenty, wypełni także potrzebne do uzyskania kredytu formularze. Będzie on koordynatorem procesu przyznania kredytu od momentu złożenia wniosku w banku, aż po wypłatę ostatniej transzy.

Willa Sowiniec to inwestycja dla ludzi wymagających. Zobowiązuje już sama lokalizacja na Woli Justowskiej, która jest marką samą w sobie, od zawsze kojarzoną z luksusem, prestiżem, wyjątkowością. W związku z tym chcieliśmy aby proces wyboru nowej nieruchomości i uzyskanie finansowania przebiegały w sposób płynny i nieuciążliwy. Wiemy jak bardzo nasi klienci cenią sobie wygodę i wysoki standard usług, dlatego też pragniemy wciąż udoskonalać naszą ofertę i wychodzić na wprost oczekiwaniom nabywców naszych apartamentów – mówi Rafał Krzywda.

Klient nie ponosi żadnych kosztów obsługi doradcy, natomiast zyskuje kompleksową obsługę oraz gwarancję pełnego profesjonalizmu.

źródło/autor: Grupa Jukatan

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu