Do zespołu Value Media dołączyła Justyna Głogowska

Value Media, dom mediowy specjalizujący się w budowaniu strategii komunikacyjnych opartych na wykorzystaniu internetu i kanałów cyfrowych oraz mediach offline-owych, powiększył grono swoich specjalistów. Do zespołu dołączyła Justyna Głogowska, nowy Media Planner & Buyer.

Justyna Głogowska stanowisko Media Planner & Buyer objęła z początkiem marca br. W dziale Client Service odpowiada za obsługę oraz kontakty z klientami Value Media, dostawcami mediów oraz partnerami biznesowymi. Do jej zadań należy również planowanie i zakup w zakresie wszystkich mediów offline.

Justyna Głogowska od początku kariery zawodowej związana była z branżą reklamową. Doświadczenie zdobywała m. in. w firmach: w ZenithOptimedia Group Sp. z o.o., MediaCom Warszawa Sp. z o.o., METRO Group Advertising Polska czy Initiative Media Warszawa Sp. z o.o.

–Cieszę się, że dzięki pracy w Value Media będę mogła realizować moje zainteresowania. Mam nadzieję, że moje dotychczasowe doświadczenie wzbogaci bogate kompetencje zespołu i przyczyni się do udanej współpracy z naszymi klientami i partnerami biznesowymi. – mówi Justyna Głogowska, Media Planner & Buyer Value Media.

Zespół Client Service w Value Media, kierowany przez Katarzynę Czuk, liczy obecnie 10 osób. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do działu Client Service z początkiem kwietnia dołączy kolejna osoba.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu