Anja Rubik, Australia i olśniewająca biżuteria bohaterkami najnowszej kampanii reklamowej APART

W poszukiwaniu słońca i wyjątkowych plenerów do sesji zdjęciowych promujących kolekcję biżuterii lato 2011 ekipa Apart udała się w styczniu 2011 r. daleko, daleko… bo aż do Australii. Wybraliśmy Sydney i jego piękne okolice. Metropolia okazała się niezwykle gościnna!

Tydzień przed naszym przyjazdem szalały deszcze, a w czasie tych kilku dni gdy pracowaliśmy nad sesję zdjęciową do kampanii, niebo było przejrzyste i nie spadła ani jedna kropla… Warunki okazały się idealne, aby zaprezentować biżuterię na wspaniałej modelce – Anji Rubik.

 

Nasza ambasadorka i biżuteria Apart nie były jedynymi bohaterkami sesji. Oscarową rolę drugoplanową odegrała Australia i jej najbardziej znane symbole: Opera w Sydney, cudowne plaże z surferami, uroczy kangur, niepowtarzalna architektura i egzotyczna roślinność. Część zdjęć realizowana była w okolicach domu znanego z filmu „Australia” z Nicole Kidman i Hugh Jackmanem. Idealnym tłem do zaprezentowania wyrafinowanej biżuterii okazały się również XIX-wieczna rezydencja z oszałamiającym widokiem na zatokę oraz biało-niebieski hydroplan. Uroczym akcentem podczas jednej z sesji była obecność kangura, który zaprzyjaźnił się z Anją i okazał się koneserem dóbr luksusowych – w przerwach między zdjęciami przyglądał się biżuterii!

 

Kampania reklamowa autorstwa Marcina Tyszki, w stylizacji Agnieszki Ścibior, prezentująca kolekcję biżuterii diamentowej, złotej i srebrnej Apart lato 2011 pojawi się w wybranych magazynach w drugiej połowie marca 2011 r. Kampanię prasową wspiera kampania promocyjna na antenie TVN. Za kreację i zakup mediów odpowiada Dział Marketingu APART.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu