Finnair rozpoczyna codzienne loty do Singapuru

30. maja linie Finnair wprowadzają do oferty loty rejsowe do mieniącej się kolorami i tętniącej życiem pięciomilionowej metropolii – Singapuru. Singapur zostanie dziesiątym miastem w Azji, do którego można będzie polecieć liniami Finnair w ramach lotów rejsowych, a Finnair będzie jedyną linią lotniczą oferującą codzienne połączenie pomiędzy Singapurem a północną Europą, według rozkładu dopasowanego do potrzeb pasażerów podróżujących służbowo.

Codzienne loty do Singapuru będą najszybszym połączeniem pomiędzy tym miastem a północną Europą. Co więcej Singapur będzie świetną bazą, aby skorzystać z połączeń do innych destynacji.

„To nie tylko szybkie połączenie Warszawy z Singapurem, ale dzięki rozległej sieci naszych partnerów także możliwość dogodnej przesiadki dla polskich pasażerów podróżujących do Australii i południowo-wschodniej Azji” – mówi Radosław Podhorecki, Kierownik ds. Sprzedaży Finnair w Polsce. „Nowa trasa ułatwi również podróże w celach wypoczynkowych do krajów sąsiadujących z Singapurem – Malezji i Indonezji”.

 

W ciągu lata linie Finnair będą obsługiwać rekordową liczbę 74 lotów tygodniowo do dziesięciu azjatyckich miast: 12 lotów tygodniowo do Hongkongu, siedem lotów tygodniowo do Tokio, Osaki, Nagoi, Seulu, Pekinu, Szanghaju, Bangkoku i Singapuru oraz sześć lotów do Delhi.

 

Linie Finnair oferują najszybsze połączenia z Warszawy z większością z tych dziesięciu miast. „Dzięki najkrótszej trasie łączącej Azję i Europę z przesiadką w Helsinkach możemy oferować naszym pasażerom szybkie i sprawne połączenia” – tłumaczy Podhorecki.

 

28 marca linie Finnair dodadzą do swojej sieci połączeń również Gdańsk, we współpracy z liniami lotniczymi Finncomm. Sezonowe loty obsługiwane przez Finnair na trasie Kraków-Helsinki ruszą z dniem 31 marca i pozostaną w ofercie do 2 października. „Wraz z dodaniem do naszej sieci połączeń z Gdańska także mieszkańcy północnej Polski będą mieli możliwość skorzystania z dogodnego położenia Helsinek względem Azji” – dodaje Podhorecki.

 

Na stronie Finnair na Facebooku rozpoczęło się odliczanie do pierwszego rejsowego lotu do Singapuru: www.facebook.com/finnair. W trakcie odliczania na stronie będą pojawiać się informacje i ciekawostki dotyczące linii Finnair oraz nowych długodystansowych lotów.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu