emporia Telecom zaprasza na targi „Aktywni 50+”

W dniach 12-13 marca Międzynarodowe Targi Poznańskie i Miasto Poznań organizują jedyne w Polsce targi dla osób po pięćdziesiątym roku życia. Emporia zaprezentuje tam swoje telefony. 

W targach „Aktywni 50+” biorą udział firmy i instytucje, które swoją ofertę kierują do dojrzałych konsumentów. Duże zainteresowanie wydarzeniem świadczy o wielkim potencjale tej grupy docelowej. Dzisiaj wiek 50+ to nie koniec kariery zawodowej i aktywności społecznej, ale druga młodość. Stabilna sytuacja rodzinna i zawodowa sprzyja rozwijaniu pasji i realizowaniu marzeń, na które wcześniej nie było czasu.

Dzisiaj osoby dojrzałe nie tylko mogą sobie pozwolić na więcej niż kiedyś, ale i w większym stopniu są skoncentrowane na sobie. Poszukują produktów, które pozwolą im zachować aktywność, samodzielność i zdrowie – takich, które będą w pełni dostosowane do ich szeroko rozumianych potrzeb.

emporia Telecom, specjalista w projektowaniu telefonów komórkowych właśnie dla dojrzałych konsumentów, doskonale wpisuje się w taki styl życia. Dlatego na swoim stoisku firma przygotowała atrakcyjne konkursy z nagrodami oraz fachowy zespół konsultantów, którzy posłużą radą i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące dopasowania właściwego telefonu komórkowego do indywidualnych potrzeb użytkownika „po pięćdziesiątce”.

Zapraszamy na stoisko 10 w pawilonie nr 3

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu