Serwis otoWakacje.pl zaprasza na weekend w SPA

Zmęczony zimową aurą? Serwis otoWakacje.pl przygotował propozycję nie do odrzucenia – weekendowy odpoczynek w SPA. Już dziś dołącz do gry i z pomocą przyjaciół wygraj relaksujący pobyt w luksusowym ośrodku Wellness. Na zwycięzców czekają również iPody Shuffle.

Serwis otoWakacje.pl wzywa do walki z zimowym osłabieniem. By odpocząć, pozbyć się stresów i nabrać sił witalnych proponujemy dwa dni pełne odprężających masaży, kąpieli i zabiegów pielęgnacyjnych. Jeśli chcesz zregenerować swoje ciało i oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków, już dziś dołącz do gry! Możesz zdobyć podwójny kupon na weekend w jednym z dziewięciu luksusowych ośrodków Wellness & SPA w Polsce.  

Na wygranie wymarzonego wypoczynku ma szansę każdy użytkownik portalu społecznościowego Facebook. Aby wziąć udział w grze wystarczy zostać fanem strony serwisu otoWakacje.pl i wybrać ośrodek SPA, znajdujący się na konkursowej mapie w zakładce „Daj odpocząć”. Dalej pozostaje już tylko zachęcić facebookowych znajomych do głosowania na własną kandydaturę. Kliknięcie w przesłaną przez uczestnika wiadomość e-mail traktowane jest jako udzielenie poparcia. Osoba, która zdobędzie największą ilość głosów, otrzyma voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w wybranym SPA. Ponadto dla pięciu osób, które uzyskają największe poparcie znajomych, organizatorzy przewidzieli nagrody dodatkowe – iPody Shuffle 6Gen 2GB. Głosowanie trwa do 17 marca 2011 roku. Wyniki ogłoszone zostaną na profilu otoWakacje.pl najpóźniej 21 marca.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu