Reebok przedłuża współpracę z agencją Sport Evolution

Agencja marketingu sportowego Sport Evolution będzie w dalszym ciągu odpowiedzialna za działania promocyjne kategorii runningowej marki Reebok. Umowa obowiązuje do końca roku.

Do zadań agencji należy m.in. zaplanowanie i realizacja kampanii reklamowych w największych mediach dla biegaczy w kraju, działania public i media relations, negocjacje sponsoringów oraz współpraca z grupą ekspertów biegowych Reebok. Planowane jest też przeprowadzenie kilku niestandardowych projektów.

Celem działań będzie zapewnienie marce Reebok wiodącej pozycji w segmencie biegowym oraz wsparcie linii produktów opartej na nowatorskiej technologii ZigTech, zarówno obuwia jak i odzieży.

Za obsługę klienta z ramienia agencji Sport Evolution odpowiedzialni są Michał Drelich i Piotr Jakóbik.

Reebok to wiodący producent obuwia i odzieży sportowej na świecie. Seria Reebok Premier Running była wielokrotnie nagradzana w kategorii „najlepszy produkt biegowy” przez ekspertów międzynarodowego pisma Runner’s World. W 2010 roku firma wprowadziła na rynek innowacyjną technologię obuwia ZigTech, która dzięki unikalnej podeszwie zmniejsza obciążenie kluczowych mięśni dolnych partii nóg podczas biegu lub treningu..Na wiosnę/lato 2011, wykorzystując popularność tego modelu butów, Reebok rozszerzył kolekcję ZigTech o linię odzieży dla mężczyzn. Stworzono ją przy użyciu specjalnych włókien Celliant®, które podwyższają poziom tlenu w organizmie średnio o 7%.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu