Kolejne krakowskie biuro Private Brokers

Z początkiem marca Private Brokers, jedna z najprężniej działających w Krakowie firm doradztwa kredytowego, otworzyła nowe biuro przy ul Madalińskiego 9.  Kolejny odział mieści się przy siedzibie firmy deweloperskiej Sol&Art.

Dzięki temu proces pozyskiwania finansowania koniecznego do zakupu własnego „M” zostanie ułatwiony i przyspieszony ze względu na skrócenie obiegu dokumentów. Każda osoba zainteresowana zakupem nieruchomości będzie mogła sprawdzić ofertę blisko 40 banków w ciągu jednej godziny. Na tej podstawie będzie mogła podjąć decyzję jakiej wielkości mieszkanie może kupić, dowiedzieć się jakie miesięczne obciążenie z tego tytułu będzie posiadała, a deweloper od razu dowie się jak szybko otrzyma pieniądze z kredytu. Private Brokers pomaga także współpracującemu z nim deweloperowi w wypełnieniu formalności niezbędnych do uzyskania finansowania inwestycji we wszystkich bankach na rynku, niezależnie od stanu zaawansowania prac. Jest to o tyle istotne, że niektóre banki nie chcą kredytować mieszań na niskim etapie zaawansowania tych prac, np. na etapie przysłowiowej „dziury w ziemi”.

Przywiązując ogromną uwagę do jakości obsługi klientów, zdecydowaliśmy się na otwarcie nowego biura przy współpracy z deweloperem. Dzięki temu będą mogli, już na etapie zapoznawania się z ofertą developera, w jednym miejscu kompleksowo załatwić formalności związane z zakupem i finansowaniem wymarzonej nieruchomości – mówi Konrad Mirtęga z Private Brokers.

Dodatkowo w ramach współpracy zostaną przygotowane specjalne oferty kredytowe, które umożliwią klientom zaciągnięcie kredytu dużo taniej, tylko ze względu zakupu nieruchomości w tej firmie.

Zacieśnienie współpracy z Sol&Art Sp. z o.o. to dla Private Brokers kolejny krok w rozwoju firmy. Połączenie profesjonalizmu, wiedzy i doświadczenia  pracowników obydwu firm niewątpliwie przyniesie obopólne korzyści, jak również wpłynie na ich dynamiczny rozwój.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu