Jubileusz artystyczny Cezarego Pazury na ekranach Call2Action

Trasa zorganizowana z okazji 25-lecia pracy artystycznej Cezarego Pazury będzie reklamowana na nośnikach multimedialnych sieci Call2Action.

Poszczególne etapy kampanii na nośnikach Call2Action będą dostosowywane do planowanego przebiegu trasy. W miastach, w których będą odbywać się występy Cezarego Pazury i przyjaciół, z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem emitowane będą spoty emitowane przez Call2Action na zlecenie Agencji Artystycznej Albert Production.

– W tego typu akcji widać wyraźnie ważne cechy OOH TV, sprawiające że jest to tak efektywne i elastyczne medium. Dziś w internecie bardzo modny jest temat mediów społecznościowych, dużo się mówi także o geotargetowaniu przekazu. W pewnym sensie OOH TV jest właśnie medium społecznościowym, pozwalającym docierać do wybranych społeczności lokalnych – mówi Rafał Tyborowski, dyrektor biura reklamy Call2Action SA – Dlaczego? Bo Call2Action przy użyciu swoich ekranów zamontowanych w konkretnej sieci handlowej w konkretnym mieście, czy wręcz konkretnej dzielnicy danego miasta, może zaprosić klienta na kawę do wybranej kafejki, dokładnie określając miejsce, na zasadzie komunikatu: „skręć w lewo, potem w prawo i jesteś na miejscu”. W podobny sposób będziemy sterować komunikatem w tej kampanii, aktywując ją w odpowiednim miejscu i czasie by przekładało się to na zainteresowanie spektaklem planowanym w danym mieście – dodaje.

Trasa kabaretowa z okazji 25-lecia pracy artystycznej Cezarego Pazury to wydarzenie bez precedensu w polskiej branży kabaretowej. Uroczysta inauguracja trasy nastąpi 17 marca w warszawskiej Sali Kongresowej. Obok jubilata wystąpią m.in. Paweł Małaszyński, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Grzegorz Halama oraz zespół Life Club Band. W rolę konferansjera wcieli się Piotr Bałtroczyk. W ciągu całego 2011 roku artyści przemierzą z występami całą Polskę.

Cezary Pazura zagrał w ponad 55 filmach. Jest trzykrotnym laureatem Złotej Kaczki dla najlepszego aktora w latach 1993, 1997 i 2003, a w latach 1991 i 1996 otrzymał Złote Lwy Gdańskie. W tym roku zadebiutował jako reżyser kryminalną komedią „Weekend”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu