Dedykowana wersja aplikacji ipla na iPada

Tagi:

Już dziś wszyscy użytkownicy iPada mają dostęp do największej telewizji internetowej w Polsce, poprzez dedykowaną wersję aplikacji ipla dla tabletu firmy Apple. Równocześnie wypuszczona została nowsza, bardziej rozbudowana wersja aplikacji na telefony komórkowe z systemem Android.

W Apple App Store dostępna jest już najnowsza wersja aplikacji ipla na iPada, która została zaprojektowana specjalnie na potrzeby tego tabletu. Wcześniej użytkownicy mogli korzystać z największej telewizji internetowej w Polsce, dzięki wersji przygotowanej pod telefon iPhone. Na użytkowników czeka nowy interfejs, w którym do informacji tekstowych dodane zostały grafiki, jak również dużo udoskonaleń i ciekawych rozwiązań. Wprowadzona została wyższa jakość, teraz materiały będzie można oglądać w jakość telewizyjnej SD.

Aplikacja ipla na iPada daje dostęp do bazy ponad 18 tysięcy materiałów wideo, w tym programów telewizyjnych, seriali i serwisów informacyjnych. Podobnie jak w przypadku innych urządzeń mobilnych mamy możliwość pobierania plików VOD do wersji off-line.

Dodane zostały również dwie nowe kategorie: popularne wideo oraz popularne kategorie. Nowa wersja aplikacji daje możliwość użytkownikowi zdecydować, która z 7 kategorii jest dla niego najbardziej atrakcyjna, poprzez wybranie własnej kolejności wyświetlanych pozycji. Dla wygody użytkowania przybudowany został również ekran polecane.

Aby użytkownik w łatwy i przejrzysty sposób mógł zarządzać swoim kontem dodana została zakładka – Moja ipla, dzięki niej w prosty i przejrzysty sposób można zarządzać swoimi danymi oraz konfiguracją aplikacji.

Jednocześnie udoskonalona została wersja aplikacji ipla na telefony z systemem Android. W ramach wersji 1.1 zostało dodane menu skrótów umożliwiające szybkie przejście do najczęściej używanych sekcji ipla. Dla wygody i większej intuicyjności treści VOD dodane zostały graficzne elementy menu – Wideo.

Dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych z systemem Android, którzy chcą być na bieżąco z najświeższymi informacjami z kraju i ze świata udostępniony został pakiet iplaNEWS.

W jego skład wchodzą trzy serwisy newsowe grupy Polsat: Polsat News – to codzienna dawka najnowszych, najciekawszych i przejrzystych informacji, TV Biznes to kanał biznesowo-informacyjny oraz Superstacja, w której na widzów czekają najciekawsze programy informacyjno-rozrywkowe. Pakiet iplaNEWS przez okres 30 dni będzie bezpłatny.

Poprawiona została również wydajności i szybkość działania aplikacji, tak aby użytkownicy wolniejszych telefonów z systemem Android mogli również korzystać z ipla.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu