Uroczysta premiera kolekcji Swing

Dnia 03.03.2011 roku marka Woodways, grupa Paged, przedstawiła nową kolekcję do sypialni – Swing. Podczas eventu zorganizowanego wspólnie z producentem materacy Sembella, Recticel Komfort Snu, w salonie Paged Meble, przy ulicy Powsińskiej 16 w Warszawie po raz pierwszy zaprezentowano meble SWING.

SWING to kolekcja zainspirowana dekadenckim luzem Ameryki lat 30.  To taneczny  duet kobiecego powabu i silne formy. Łuki boków tworzą niezwykłe wrażenie wdzięku i lekkości. Oparcie daje im trwałe dębowe drewno i solidna konstrukcja. Sypialnia ubrana w modny kolor beżu, z dodatkami z miękkich tkanin w różnorodnych tonacjach.

Podczas uroczystej premiery za pomocą gry świateł i kolorów dobranych stylistycznie do kolekcji Swing nadano wnętrzu zupełnie nowy blask.  Pożywki dla ducha dostarczyła szkoła tańca – Tequila Dance. Przygotowane przez tancerzy widowisko z elementami quick stepa i rumby przeniosło zaproszonych gości  w klimat swingujących lat 30. Silną konkurencję dla pary tancerzy stanowił niezastąpiony duet – Fred Astaire i Ginger Rogers. Ich taneczne popisy (w specjalnie wydzielonej części Sali- Starym Kinie) wprawiały gości w osłupienie.  Pożywkę dla ciała stanowił natomiast suto zastawiony stół, doskonale zaopatrzony do tłustoczwartkowego folgowania zmysłom smaku.  Poza możliwością obejrzenia nowej sypialni marki Woodways event stanowił doskonałą okazję by porozmawiać ze współtwórczynią kolekcji, z Dyrektorem Marki Woodways – panią Julittą Maciejewską-Walczak oraz Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu Recticel Komfort Snu panem Andrzejem Chodackim.

„W branży meblowej za mało jest okazji do spotkania się z  projektantami, dziennikarzami i porozmawiania o aktualnych trendach, nowościach. Koniec karnawału wydał nam się idealną okazją do zorganizowania premiery tak specyficznej , lekko frywolnej, kolekcji jaką jest Swing. Był to także nasz debiut jako organizatorów i bardzo nas cieszy, iż wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Recticelu udało nam się zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie, a także pokazać naszą nową kolekcję tak jak na to zasługuje” – mówi Julitta Maciejewska- Walczak, Dyrektor Marki Woodways.

Kolekcję Swing można  znaleźć we wszystkich studiach Woodways. Sypialnia projektu Jacka Mikołajczaka łączy w sobie najlepsze cechy marki Woodways z rozsądną dozą fantazji. Trwałe dębowe drewno i solidna konstrukcja będące znakiem rozpoznawczym marki, sprawiają, iż w sypialni czujemy się pewnie i bezpiecznie.  Masywne łóżko z miękkim tapicerowanym zagłowiem i łagodnym łukiem nóg staje się komfortowym azylem przed zgiełkiem dnia codziennego. Kobiecego pierwiastka dodaje kolekcji modne wybarwienie drewna- dąb beżowy, które w połączeniu z  elementami różu rozjaśnia ciężkie formy i optycznie je wysmukla. Jednak znakiem rozpoznawczym kolekcji, nadającym jej charakteru są  głęboko wyprofilowane łuki.

źródło/autor: Woodways

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu