Promocja pożyczki gotówkowej w Citi Handlowy

Ruszyła promocja kredytu gotówkowego Citi Handlowy. Do 30 kwietnia klienci uzyskają w banku pożyczkę z niższym oprocentowaniem na poziomie 9,99 proc. Dodatkowo, posiadacze konta osobistego w Citi Handlowy mogą otrzymać rabat w wysokości 40 proc. zapłaconej opłaty przygotowawczej do pożyczki gotówkowej. 

To pierwsza taka promocja pożyczki gotówkowej w Citi Handlowy. Teraz najtańszy dostępny w ofercie banku kredyt otrzymać będą mogli wszyscy klienci. Bez względu na swój profil, okres kredytowania czy kwotę udzielonej pożyczki zapewnia Wiola Pawińska, Dyrektor Departamentu Niezabezpieczonych Produktów Ratalnych.

Obowiązująca do 30 kwietnia promocja pożyczki gotówkowej polega na obniżeniu oprocentowania nominalnego do poziomu 9.99 proc. Z pożyczki na specjalnych warunkach skorzystać w tym czasie mogą wszyscy klienci banku, którzy w momencie wnioskowania o kredyt nie będą posiadaczami innej pożyczki gotówkowej w Citi Handlowy. Klienci, którzy już korzystają z produktu i są zainteresowani zwiększeniem kwoty pożyczki mogą skorzystać z podobnej promocji oprocentowania  9,99% dla nowych środków.

Dodatkowo, klienci mogą uzyskać rabat w wysokości 40 proc. zapłaconej opłaty przygotowawczej. Warunkiem jest jednak założenie konta w Citi Handlowy i zasilenie go zadeklarowaną kwotą oraz zgłoszenie dyspozycji polecenia zapłaty do pożyczki z konta.

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowy nie wymaga poręczenia czy przedstawienia dodatkowych zabezpieczeń. Maksymalna kwota takiej pożyczki może wynieść 120 000 zł. Wysokość kredytu, jaka może być klientowi udzielona ustala Bank na podstawie rzetelnej analizy zdolności kredytowej danej osoby. Okres kredytowania w pożyczce gotówkowej Citi Handlowy może wynieść do 7 lat. Dodatkowo, klienci pożyczki gotówkowej skorzystać mogą z bezpłatnego „Programu Korzyści”, który zapewnia dostęp do rozbudowanych świadczeń pomocowych. Przywileje programu zostały połączone w trzy specjalne pakiety przeznaczone dla określonych grup zawodowych i emerytów. Pakiety oferują dostęp do pomocy medycznej, domowej, wsparcie konsultacyjne z zakresu prawa pracy oraz pomoc prywatnego konsultanta w organizacji wolnego czasu czy aranżacji ogrodu. Szczegółowe informacje na temat oferty pożyczki gotówkowej można uzyskać na stronie www.citihandlowy.pl.

źródło/autor: Citi Handlowy

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu