Niezwykły Wieczór Zakupów w Centrum Handlowym Osowa

Już 11 marca 2011 roku w godzinach 19:00-22:00 w Centrum Handlowym Osowa w Gdańsku odbędzie się Wieczór Zakupów. Wszystkie sklepy i punkty usługowe przygotowały na tę wyjątkową okazję liczne promocje i rabaty. To już druga tego typu impreza na terenie CH Osowa, przygotowana specjalnie z myślą o miłośnikach zakupów.

W czasie wieczornych zakupów centrum handlowe przygotowało dla swoich klientów wyjątkową ofertę. Pierwsze 50 osób, które podczas Wieczoru Zakupów wyda na terenie CH Osowa minimum 500 zł, a następnie przyjdzie z paragonami o godzinie 21.00 do Punktu Obsługi Klienta zlokalizowanego w galerii, otrzyma Kartę Podarunkową o wartości 100 zł. Osobną akcję promocyjną przygotował także hipermarket REAL. Klienci – za każde wydane 100 zł – otrzymają bon w wysokości 10 zł. Ponadto, we wszystkich sklepach obowiązywać będą atrakcyjne zniżki, nawet do –70%, a wybrane butiki przygotowały również drobne upominki dla kupujących. Szczegółowa oferta rabatowa dostępna jest w postaci ulotki do ściągnięcia ze strony internetowej www.chosowa.pl lub na terenie CH Osowa.

„Sukces ostatniego Wieczoru Zakupów zachęcił nas do ponownego zorganizowania tej imprezy. To doskonała okazja do nabycia wymarzonych produktów w dużo niższej cenie. Sklepy przewidziały na ten wieczór liczne promocje i rabaty dla swoich klientów, z których warto skorzystać. Serdecznie zapraszamy na nasze Wieczorne Zakupy już 11 marca” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Centrum Handlowe Osowa zadbało także o wygodny powrót do domu swoich klientów. HALO TAXI przygotowało 20% rabat na taksówkę spod CH Osowa. Zniżka obowiązuje na terenie całego Trójmiasta, bez opłaty powrotnej. Spod galerii odjeżdżać będą również bezpłatne autobusy linii 07 i 807, które tego dnia odbędą dodatkowe kursy wieczorne.

źródło/autor: Orchidea PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu