Przejdź do treści

Najnowsze kolekcje mebli Klose w otoczeniu sztuki pięknej od 11 marca 2011 do zobaczenia w Poznaniu

11 marca w Salonie Kolekcji Mebli Klose w Poznaniu odbędzie się wyjątkowa prezentacja najnowszych programów stworzonych przez firmę Klose. Będzie jej towarzyszyć wernisaż prac artystek plastyczek związanych ze poznańskim środowiskiem twórczym. Serdecznie zapraszamy.

Cykl piątkowych spotkań prezentujących mariaż sztuki pięknej i pięknych form mebli Klose na stałe już wpisał się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Salon marki Klose w Poznaniu. W najbliższy piątek przestronne wnętrza Salonu przy ul. Grunwaldzkiej 104 po raz kolejny zmienią swoje oblicze stając się miejscem prezentacji najnowszych kolekcji mebli Klose harmonijnie skomponowanych z pracami 11 artystek. Będą to innowacyjne programy, które prezentują obecne kierunki rozwoju marki Klose. Wśród nich znajdą się meble z zestawu K9 – będącego prawdziwym odkryciem minionych targów MTP Meble Polska 2011. Program z drewna litego dębu sękatego, którego wyszukana forma już zdążyła zyskać uznanie w branży, to tylko jedna z licznych nowości, z którymi będą mogli zapoznać się goście piątkowego spotkania. Swoje zaszczytne miejsce na ekspozycji salonu zajmie również zdobywca Złotego Medali MTP Meble Polska 2011 – kolekcja Uno bello. Program zaprezentowany zostanie w rozbudowanej formule – wzbogaconej o meble do sypialni, gabinetu i przedpokoju.

Piątkowej premierze najnowszych linii mebli Klose towarzyszyć będzie otwarcie wystawy prac 11 artystek plastyczek – twórczych indywidualności, których odmienność uwidacznia się m.in. w wybranych technikach tworzenia podkreślających styl każdej z nich. Na wystawie znajdą się klimatyczne pastele Niny Badowskiej, akwarele Wandy Boguszewskiej, obrazy Małgorzaty Ciernioch, Izabeli Czarny, Wandy Gostyńskiej, Izabeli Idzikowskiej-Bzdręgi, Lidii Ignaszewskiej Piechowiak, Barbary Kamyszek Gieburowskiej, Lidii Maciejewskiej Suchanek, Urszuli Pietrzyńskiej Hoffmann,

Małgorzaty Rychlik, Marii Sierpowskiej, Teresy Simińskiej Usarewicz, Delfiny Szczerbal Jaźwińskiej, grafiki Elżbiety Radzikowskiej, a także tkaniny Marii Frąckowiak i malarstwo na jedwabiu – Anny Szulc.  

Serdecznie zapraszamy:

11 marca 2011 r., godzina 18:00
Salon Kolekcji Mebli Klose
ul. Grunwaldzka 104, Poznań

źródło/autor: Klose