Miseczka origami od Fortress Gifts

przez | 09/03/2011

Fortress Gifts lider na rynku masowych promocji gadżetowych prezentuje produkt, który spełnia wiele funkcji. Miseczka origami to specjalna wiosenna propozycja, która oprócz swego podstawowego przeznaczenia również bawi i zajmuje minimum miejsca w twojej torbie.

Kto z nas nie lubi urządzać pikników w pięknej, wiosennej i zielonej scenerii? Lubimy robić to wszyscy! Jeśli jednak chodzi o przygotowanie takiego przedsięwzięcia – jedzenie, miejsce, czas, naczynia… No właśnie naczynia – Fortress Gifts proponuje małą innowację, która urozmaici wasze wycieczki i pozwoli zaoszczędzić miejsce w piknikowej torbie. Miseczka origami to gadżet zaskakujący, praktyczny, zabawny i na dodatek działa! Pakujesz kawałek płaskiego kolorowego plastiku do swojej torby pełnej smakołyków, wyjmujesz, składasz jak origami i gotowe – miseczka jak się patrzy. Miseczka origami oprócz swej praktycznej natury, dostarczy Ci nie lada rozrywki, gdy wraz z przyjaciółmi urządzicie prawdziwe zawody origami na czas!

Ten gadżet to również doskonała powierzchnia do umieszczenia logo firmy, będzie towarzyszył miłośnikom wycieczek, w każdej radosnej chwili na łonie natury. Miseczki wykonane z bezpiecznego tworzywa, posiadają wszelkie atesty. Dostępne w różnych kolorach i o różnej pojemności.

źródło/autor: Fortress