Miseczka origami od Fortress Gifts

Fortress Gifts lider na rynku masowych promocji gadżetowych prezentuje produkt, który spełnia wiele funkcji. Miseczka origami to specjalna wiosenna propozycja, która oprócz swego podstawowego przeznaczenia również bawi i zajmuje minimum miejsca w twojej torbie.

Kto z nas nie lubi urządzać pikników w pięknej, wiosennej i zielonej scenerii? Lubimy robić to wszyscy! Jeśli jednak chodzi o przygotowanie takiego przedsięwzięcia – jedzenie, miejsce, czas, naczynia… No właśnie naczynia – Fortress Gifts proponuje małą innowację, która urozmaici wasze wycieczki i pozwoli zaoszczędzić miejsce w piknikowej torbie. Miseczka origami to gadżet zaskakujący, praktyczny, zabawny i na dodatek działa! Pakujesz kawałek płaskiego kolorowego plastiku do swojej torby pełnej smakołyków, wyjmujesz, składasz jak origami i gotowe – miseczka jak się patrzy. Miseczka origami oprócz swej praktycznej natury, dostarczy Ci nie lada rozrywki, gdy wraz z przyjaciółmi urządzicie prawdziwe zawody origami na czas!

Ten gadżet to również doskonała powierzchnia do umieszczenia logo firmy, będzie towarzyszył miłośnikom wycieczek, w każdej radosnej chwili na łonie natury. Miseczki wykonane z bezpiecznego tworzywa, posiadają wszelkie atesty. Dostępne w różnych kolorach i o różnej pojemności.

źródło/autor: Fortress

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu