Miniaplikacje dla Facebooka od InFlavo

e-InPost – lider na rynku f-commerce w Polsce – wprowadza nową usługę do swojej oferty. Miniaplikacje, powszechnie używane do aktywizacji fanów oraz organizowania konkursów na portalu społecznościowym Facebook, od teraz będą również dostępne również dla klientów InFlavo!

Pierwsza aplikacja ma premierę 8 marca. Termin jest nieprzypadkowy – aplikacja jest doskonałym sposobem na szybkie przesłanie życzeń z okazji Dnia Kobiet za pośrednictwem portalu Facebook.com. Klienci InFlavo mogą korzystać ze wszystkich aplikacji bezpłatnie.

Miniaplikacje tworzone przez InFlavo cechować będzie szerokie spektrum zastosowań: od bardzo prostych, takich jak przesyłanie życzeń, po te o wiele bardziej zaawansowane, jak konkursy czy wieloetapowe gry angażujące użytkowników Facebooka.

Nowe rozwiązania wdrażane przez InFlavo będą sprzyjać podnoszeniu aktywności fanów Facebooka na firmowych fanpage’ach, ułatwią i uprzyjemnią zapoznanie się ofertą firmy, a także uatrakcyjnią proces zakupowy. Miniaplikacje będą stanowiły również nowy sposób komunikacji ze znajomymi. Wszystkie aplikacje będą udostępniane klientom platformy InFlavo bezpłatnie.

„Wykorzystanie miniaplikacji InFlavo w działaniach promocyjnych niesie za sobą szereg korzyści. Są one niezwykle przyjazne i łatwe we wdrożeniu. Stanowią wartość dodaną do oferowanych przez nas usług, a dzięki nim firmy prowadzące swój sklep na Facebooku otrzymują dodatkową możliwość kontaktu z użytkownikami oraz szansę na pozyskanie nowych klientów” – podsumowuje Jarosław Armada z InFlavo.

InFlavo to pionierska usługa typu social commerce oferowana przez Grupę Integer.pl. Platforma umożliwia prowadzenie kompleksowej sprzedaży na jednym z najpopularniejszych na świecie portali społecznościowych – Facebook.com. InFlavo to doskonała aplikacja dla firm i osób indywidualnych, chcących rozszerzyć i wzmocnić wykorzystywane dotychczas kanały sprzedaży. Rozwiązanie skierowane jest także do wszystkich lubiących aktywnie i pożytecznie spędzać czas w mediach społecznościowych. To znakomity i najbardziej praktyczny sposób na zakupy internetowe w towarzystwie e-przyjaciół, bez konieczności opuszczania Facebooka. Poza oprogramowaniem, InFlavo oferuje swoim klientom wsparcie w dziedzinie wykorzystania mediów społecznościowych w komunikacji z użytkownikami.

InFlavo: http://www.inflavo.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu