Kwiatek czy netbook na Dzień Kobiet?

„Czego pragną kobiety?” to nie tylko tytuł kultowego filmu, w którym główną rolę odegrał Mel Gibson. To także pytanie, na które odpowiedzi 8 marca każdego roku szukają mężczyźni na całym świecie. Współczesne kobiety pokochały nowoczesne technologie.

To specjalnie dla nich ASUS tworzy stylowe urządzenia, które są nieodłącznym elementem wizerunku i które sprawdzają się zarówno w pracy, jak i w wolnym czasie. Rozumiejąc potrzeby kobiet i przychodząc z pomocą mężczyznom, prezentujemy kilka idealnych prezentów technologicznych na Dzień Kobiet.

ASUS Eee PC 1015PW

Notebooki z tej serii dostępne są w różnych odcieniach – od sugestywnego fioletu (Purple Rain), przez efektowny złoty (Gold Dust), po ciepły pastelowy róż (Angel Skin). Wyposażony w obudowę typu Seashell, stylowo wykończoną „falowymi” tłoczeniami zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, nowy netbook firmy ASUS przyciąga uwagę kobiet i z pewnością będzie idealnym prezentem w dniu ich święta. Walory estetyczne urządzenia, ergonomiczna klawiatura, duży touchpad i ekran LED sprawią, że Panie z pewnością zainteresują się tym modelem. Zaś jego wydajność również i Panom nie pozwoli przejść obok niego obojętnie.

Cena urządzenia: około 1200 zł.

ASUS Eee PC 1008P Karim Rashid

10 – calowy netbook Eee PC zaprojektowany przez znanego projektanta Karima Rashida, dostępny jest w 2 wersjach kolorystycznych – brązowej i różowej. Interesująca obudowa netbooka posiada nierówną fakturę, na której nie widać odcisków palców. Netbooki projektu Karima Rashida dostępne są wraz ze stylowymi dodatkami: etui, myszką, obudową na dysk zewnętrzny. Zaprojektowany przez znanego projektanta model z pewnością stanie się obiektem zachwytu innych kobiet, które docenią styl i wyrafinowany gust posiadaczki ASUS Eee PC 1008P. Niewielka waga (1,1 kg) i wymiary sprawiają, że netbook jest urządzeniem zapewniającym mobilność i zajmującym niewiele miejsca.

Cena urządzenia: ok. 1599 zł

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu