Grupa RIPOSTA uruchamia blog poświęcony marketingowi nieruchomości

Ruszył blog (www.rem.riposta.pl) poświęcony szeroko rozumianemu marketingowi na rynku nieruchomości, tworzony przez ekspertów Agencji Marketingu Zintegrowanego Grupa RIPOSTA. Strona ma charakter informacyjno-edukacyjny. Jej twórcy dzielą się spostrzeżeniami i wiedzą dotyczącą marketingu nieruchomości.

Blog skierowany jest do pracowników działów marketingu i sprzedaży firm deweloperskich zajmujących się inwestycjami mieszkaniowymi i komercyjnymi, jak również wszystkich praktyków marketingu pracujących we wspomnianym segmencie rynku. Blog posiada wartość edukacyjną oraz stanowi komentarz do kampanii, reklam i działań marketingowych prowadzonych przez deweloperów, agencji nieruchomości, inwestorów, portali mieszkaniowych, organizatorów targów i innych podmiotów działających w branży.

„Chcieliśmy stworzyć blog, który będzie dostarczał informacji, inspirował i zwracał uwagę na ciekawe, ale również nietrafione praktyki reklamowe deweloperów. Liczymy na to, że blog zainteresuje osoby pracujące w działach marketingu, na co dzień zajmujące się reklamą, PR i sprzedażą. Mamy także nadzieję na dyskusje dotyczące poruszanych przez nas tematów i wymianę doświadczeń pomiędzy czytelnikami” – mówi Anita Doktór, Senior Account Manager z Grupy RIPOSTA.

Blog jest własnością Grupy RIPOSTA (www.riposta.pl) i stanowi element działalności Riposta Real Estate Marketing – usług marketingowych dedykowanych rynkowi nieruchomości.

Adres bloga: www.rem.riposta.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu