„Dołącz do klubu! Wyśpiewaj marzenia!”

Ruszył drugi etap najnowszej kampanii kanału FOX. Zatytułowana DOŁĄCZ DO KLUBU! WYŚPIEWAJ MARZENIA! akcja, ma na celu wypromowanie serialu Glee, który kanał FOX wprowadził w lutym do ramówki.

Akcja, o której mowa, ruszyła 4 marca br. Podobnie jak w pierwszym etapie będzie realizowana w portalu społecznościowym Facebook. Trwa również akcja polegająca na animacjach w klubach karaoke w największych miastach w Polsce (Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa), gdzie amatorzy śpiewu zachęcani są do wykonania wiodącego utworu z serialu – piosenki pt. Don’t stop believin’ i wielu innych. Odważni otrzymują atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Największe atrakcje czekają jednak użytkowników portalu Facebook, w którym chętni do zaprezentowania swoich zdolności wokalnych będą mogli, dzięki specjalnie stworzonej aplikacji, nagrać własną wersję niezwykle popularnego hitu Madonny Like a virgin. Spośród najlepszych wykonawców jury wybierze zwycięzcę, który wraz z czwórką znajomych uda się na niezapomniany weekend do Londynu, gdzie będzie miał niepowtarzalną okazję zobaczyć koncert Glee Live z udziałem bohaterów serialu oraz spotkać ich osobiście. Na pozostałych uczestników zabawy czeka wiele atrakcyjnych nagród.

Glee jest serialem bijącym rekordy popularności wśród widzów na całym świecie. To historia grupy licealistów, którzy za namową nauczyciela języka hiszpańskiego decydują się na wspólną przygodę związaną z reaktywacją szkolnego zespołu „Glee-Club”. Ilu bohaterów, tyle charakterów i to właśnie czyni ten serial tak wyjątkowym, gdyż każdy bez względu na wiek i płeć, znajdzie w nim cząstkę samego siebie. Zabawny, ironiczny, odważny i co najważniejsze, niezwykle muzyczny przez co sprawia, że widzowie na całym świecie mocno kibicują bohaterom Glee.

W Polsce Glee oglądać można w każdy piątek o godzinie 21:00 na kanale FOX i FOX HD

Za kreację, przygotowanie i realizację kampanii odpowiada agencja magnifiCo.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu