Diament i atrakcyjne gadżety do wygrania w nowej loterii Plusa

Wieliczka słynie z pokładów soli, a kopalnia Plusa z diamentów, gotówki i nowoczesnych gadżetów. „Kopalnia Diamentów”, czyli nowa loteria sieci Plus czeka już na pierwszych odkrywców.

K

Kopalnia Diamentów to niezwykła przygoda dla wszystkich posiadaczy telefonów na kartę. Żeby wziąć udział w losowaniu nagród, wystarczy doładować telefon w sieci Plus kwotą min. 30 zł przez bankowość internetową lub strony zasileń operatora Plus: www.zasilenia.simplus.pl, www.zasileniamix.plus.pl, www.zasileniapodkontrola.plus.pl, www.zasilenia.36i6.pl oraz www.zasilenia.samiswoi.pl. Potem trzeba już tylko wysłać SMS o treści WYGRAM na numer 7117 (opłata za wysłanie jednej wiadomości SMS wynosi 1,23 zł z VAT) i czekać na losowania. Pierwsze zaplanowano na 4 kwietnia 2011 r.

Do wykopania w loterii jest m.in. duży i płaski telewizor, konsole do gier, najnowsze telefony i tablety firmy Apple oraz oczywiście diament lub jego równowartość w gotówce – 50 tys. zł. Plus przygotował też prezenty dla 200 pierwszych miłośników wydobywania nagród. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.kopalniadiamentow.pl, a starter Simplus i gadżety operatora zaraz po wydobyciu trafią do najszybszych górników.

Loterię organizuje firma Blue Media S.A. Przed przystąpieniem do zabawy należy zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie www.kopalniadiamentow.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu