Być prawdziwą kobietą w każdej sytuacji

Można spotkać kobiety, które chcą kobietami być w każdej sytuacji. Są też takie, które są nimi wyłącznie na specjalne okazje. Widzimy je i potrafimy rozpoznać, która to ta prawdziwa, a która nie. Odróżnia je od siebie wiele. A przede wszystkim bielizna, jaką noszą.

Bielizny na pierwszy rzut oka nie widać, bo nie stanowi naszego okrycia wierzchniego. Nie myślimy o tym, że ktoś mógłby ją zobaczyć. A w każdym momencie może zdarzyć się tak, że inni ją zobaczą. Ponieważ skoro my jesteśmy w ruchu to nasza bielizna też.

W najmniej oczekiwanym momencie widoczne potrafią być majtki wystające spod biodrówek. Także ramiączka staników zaskakująco potrafią się ujawnić. Jeżeli nosisz nieładną bieliznę ktoś na pewno to zauważy. Zawstydziłoby nas, gdyby ktoś nam powiedział, że mamy nieładną bielizną. Z pewnością możemy liczyć na to, że nie zostanie nam to powiedziane, ale zapamiętane.

Są kobiety, dla których delikatna, koronkowa, wygodna bielizna jest jak bielizna erotyczna. Zakładają ją od święta. Na co dzień noszą bieliznę spraną i rozciągniętą. Taką, której nie pokazałyby nikomu. To błąd, jeśli nosisz bieliznę, która klasą nie dorównuje Twojemu ubraniu.

Bielizna.net

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu