Wiosna z Kredytem na Miarę w Polbanku

Na wiosnę Polbank EFG wprowadził nową ofertę Kredytu na Miarę. Od 5 marca pożyczki gotówkowe do 30 tys. zł oprocentowane będą na 9,9%.

Najpopularniejszy kredyt gotówkowy Polbanku – Kredyt na Miarę – teraz ma jeszcze niższe oprocentowanie. Wynosi ono 9,9% dla kwot do 30 tys. zł dla stałych i 10 tys. zł dla nowych klientów. Maksymalny okres kredytowania wynosi 24 miesiące, a dla stałych klientów został wydłużony do 36 miesięcy.

Marzec i kwiecień to miesiące, w których znacznie rośnie zainteresowanie pożyczkami gotówkowymi. Czas poprzedzający Wielkanoc to okres wiosennych remontów. Szczególnie przydatna jest wtedy dodatkowa gotówka – mówi Beata Szwankowska, dyrektor obszaru kart i kredytów konsumpcyjnych w Polbanku – Kredyt na Miarę daje możliwość realizacji wiosennych planów, a przy tym nie jest zbyt obciążający finansowo – dodaje Szwankowska.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania, dla kredytu w wysokości 10 000 zł i jego spłaty w 24 równych ratach wynosi 16,21%. Prowizja od udzielenia kredytu to 5%. Promocja trwa do końca kwietnia 2011 r.

W ofercie kredytów gotówkowych dla klientów indywidualnych Polbanku dostępny jest też Kredyt Bezpieczny. To jedyny kredyt gotówkowy w Polsce posiadający możliwość elastycznej regulacji wysokości rat, w tym – w razie potrzeby – obniżenie jej do bezpiecznego minimum. Umożliwia on wykorzystanie tylko części przyznanego limitu kredytu – odsetki naliczane są tylko od wykorzystanej kwoty. Do kredytu wydawana jest karta debetowa, dzięki której klienci mogą skorzystać z transakcji bezgotówkowych, wypłat z bankomatów oraz spłaty kredytu we wpłatomatach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu