BNP Paribas Fortis bada plany Polaków i proponuje im trzy kredyty

Od dziś BNP Paribas Fortis proponuje w ramach pierwszej w tym roku kampanii „Zrealizuj swój plan” nowe, wyróżniające się na rynku warunki cenowe dla trzech kredytów: gotówkowego, mieszkaniowego i samochodowego.

9,9 proc. dla kredytu gotówkowego, 0,79 proc. marży dla kredytu mieszkaniowego oraz 6,9 proc. przy kredycie na samochody nowe i 7,9 proc. przy kredycie na samochody używane – to nowe propozycje BNP Paribas Fortis dla tych, którzy myślą o realizacji własnego planu.

Według badania „Jak Polacy realizują swoje plany”, przeprowadzonego w lutym tego roku przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych na zlecenie BNP Paribas Fortis wynika, że najczęściej realizowanymi planami są właśnie: zakup samochodu (38 proc. badanych wskazało tę opcję), budowa domu, remont mieszkania/domu oraz kupno mieszkania (od 22 proc. do 29 proc. odpowiedzi w obszarze potrzeb mieszkaniowych) wyjazd do egzotycznych krajów (24 proc. odpowiedzi), ekstremalna podróż (22 proc. odpowiedzi). Poproszeni o priorytetyzację tych celów, respondenci wymieniali na pierwszym miejscu budowę domu oraz remont mieszkania lub domu. Około 1/3 badanych skłonna jest podjąć starania o kredyt w celu realizacji swoich życiowych planów.

Nowe warunki kredytu gotówkowego (9,9 proc. w skali roku) to propozycja dla osób, które potrzebują środków na zrealizowanie dowolnego projektu. Klienci mogą liczyć na kredyt w wysokości maksymalnie 100 tys. zł, zaś okres kredytowania może wynieść nawet do 7 lat. Od obecnych posiadaczy konta z pakietem L lub XL lub osób, które zdecydują się na założenie takiego konta, bank nie pobierze prowizji; dla klientów z pakietami S i M prowizja przy udzieleniu kredytu wyniesie 2 proc. Nową, promocyjną ofertę BNP Paribas Fortis kieruje do osób zarabiających powyżej 1500 zł netto lub małżeństw.

Osoby, które złożą do końca maja wniosek o Kredyt Mieszkaniowy, Mieszkaniowy Kredyt Refinansowy lub Kredyt Mieszkaniowy z dopłatami „Rodzina na Swoim” otrzymają w BNP Paribas Fortis promocyjną marżę w wysokości 0,79 proc. przez trzy pierwsze lata spłaty kredytu bez względu na kwotę kredytu i poziom LTV. W kolejnych latach spłaty kredytu marża wyniesie 1,29 proc. Promocyjną marżę bank zaproponuje klientom, którzy już mają lub zdecydują się na założenie konta. Wszystkie produkty hipoteczne do końca maja zwolnione są również z prowizji za udzielenie kredytu.

7,9 lub 8,9 – takie oprocentowanie w skali roku BNP Paribas Fortis zaoferuje tym, którzy myślą o zakupie nowego lub używanego auta nie jest starszego niż osiem lat. Dodatkowo, osobom, które zdecydują się na założenie w BNP Paribas Fortis konta L lub XL, bank zaproponuje oprocentowanie na poziomie 6,9 proc. przy zakupie nowego samochodu i 7,9 proc. przy zakupie używanego auta. Niższe oprocentowanie obowiązuje klienta przez cały okres trwania kredytu. Klienci, którzy myślą o realizacji swojego motoryzacyjnego projektu nie muszą dysponować wkładem własnym. Bank proponuje im kredyt do 125 proc. wartości pojazdu oraz możliwość jego rozłożenia na okres do 96 miesięcy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu