Biżuteria W.KRUK na Dzień Kobiet

Tagi:

Nic tak nie zachwyca kobiety, jak piękna biżuteria podarowana w dzień jej święta. Nic tak jej nie rozpromienia, jak barwne tulipany sprezentowane z zaskoczenia z samego rana. Jedno jest pewne: kwiaty i błyszczący upominek to przepis na doskonały prezent dla każdej kobiety.

Na Dzień Kobiet W.KRUK proponuje nowe wzory kolekcji Milano, charakteryzującej się unikalnymi splotami. Większość wzorów została wykonana z połączenia złota i srebra, zaś dzięki nowatorskiej technologii, opracowanej przez W.KRUK wspólnie z włoskimi projektantami, biżuterię cechuje wyjątkowa trwałość. Nowe wzory w kolekcji Milano to propozycja dla kobiet poszukujących najmodniejszych światowych wzorów.

Symboliczny pierścionek sprawi przyjemność każdej kobiecie. Niekwestionowanym liderem jest brylant, który jako najcenniejszy z pośród kamieni szlachetnych jest w stanie oczarować każdą kobietę. Alternatywną propozycją są pierścionki z cyrkonami, których blask przyciąga spojrzenia innych. Dużą popularnością cieszą się również pierścionki z kolorowymi kamieniami, które urozmaicają każdą kreację.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu