Biutiqa.pl- Piękny Punkt Widzenia

Nowy, internetowy magazyn kobiecy ma swoją premierę 8 marca w Święto Kobiet- dzień celebrowania ich piękna, wyjątkowości i zjawiskowości.

Serwis Biutiqa.pl powstał z myślą o kobietach nowoczesnych i stylowych, świadomych konsumentkach poszukujących najnowszych trendów w pielęgnacji urody, sprawdzonych produktów kosmetycznych oraz opinii profesjonalistów.

Biutiqa dąży do zbudowania największej w Polsce kompleksowej bazy kosmetyków oraz nowości urodowych i zdrowotnych, kompendium wiedzy w zakresie tematki beauty i wellness, jak również stworzenia platformy wymiany opinii oraz recenzji produktowych między czytelniczkami.

Dzięki nowoczesnemu designowi bazującemu na layoucie magazynu, interaktywnym rozwiązaniom oraz przejrzystemu rozmieszczeniu jego działów: Salon Urody, Kosmobutiq, Na Zdrowie!, Quracja, Kalejdoskop i Inspiracje, czytelniczki mogą czerpać informacje z artykułów i porad, szczegółowo sklasyfikowanych opisów kosmetyków i suplementów, wyszukiwarki produktów oraz wymiany doświadczeń i opinii.

źródło/autor: Biutiqa.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu