Nowe dane o korkach w AutoMapie

Producenci AutoMapy udostępnili najnowszą wersję danych SmartRoutes będącą aktualnym modelem ruchu na polskich drogach!

Najnowsze dane SmartRoutes datowane są na 2 marca 2011 i są to najaktualniejsze informacje o natężeniu ruchu, blokadach i innych elementach mających wpływ na przepustowość polskich dróg.

Wykorzystując SmartRoutes, użytkownicy AutoMapy, którzy nie posiadają w swoich urządzeniach dostępu do Internetu, mogą zasilać je w najnowsze statystyczne dane o ruchu drogowym. AutoMapa, uwzględniając prognozy, dopasowane do pory dnia i miesiąca umożliwia jeszcze sprawniejsze pokonywanie korków i innych utrudnień drogowych.

„To kolejna tegoroczna aktualizacja danych SmartRoutes. Niezwykle ważna dla użytkowników, zawiera bowiem m.in. dane z nowo oddanych odcinków dróg na terenie całego kraju i pokazuje, jak w tych miejscach zmieniła się specyfika ruchu drogowego. Dla urządzeń, które nie mają możliwości łączyć się z Internetem, aby skorzystać z technologii LiveDrive! to rozwiązanie bezcenne – otwiera bowiem oczy nawigacji na korki – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy

Technologia SmartRoutes silnie wspomaga rozwiązanie LiveDrive! pozwalające na sprawne pokonywanie korków i innych zatorów drogowych dzięki informacjom drogowym otrzymywanym w czasie rzeczywistym. Dodatkowo, w internetowym serwisie Targeo.pl użytkownicy mają możliwość zapoznania się nie tylko z bieżącą sytuacją o korkach, ale również sprawdzenia danych historycznych, jak i prognoz na dzień kolejny.

Najnowsza wersja danych SmartRoutes dostępna jest bezpłatnie, dla wszystkich legalnych użytkowników AutoMapy i jest do pobrania poprzez aplikację AutoMapa Center dostępną na stronie www.AutoMapa.pl