„Jachty Motorowe” w tym roku na targach

MURATOR S.A. wznawia wydawanie „Jachtów Motorowych”, luksusowego magazynu adresowanego do osób zainteresowanych sportami motorowodnymi. Publikacja będzie dostępna wyłącznie na targach branżowych. Pierwsze z nich – największe w Polsce Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA właśnie rozpoczęły się w Warszawskim Centrum EXPO XXI. 

„Jachty Motorowe” będą dystrybuowane jedynie podczas tegorocznych imprez wystawienniczych organizowanych przez Murator EXPO, gromadzących polskich i zagranicznych przedstawicieli branży oraz miłośników sportów i rekreacji na wodzie – na początek dwóch edycji targów WIATR i WODA, w marcu w Warszawie, a w sierpniu w Gdyni. Publikacja jest eleganckim uzupełnieniem oferty organizatora targów i ze względu na dostępność wyłącznie na tych imprezach ma atrakcyjną, specjalną cenę – 3,60 złotych.

W pierwszej edycji „Jachtów Motorowych” przygotowanej na marcowe targi WIATR i WODA znajdują się opisy i efektowne zdjęcia najciekawszych jachtów z polskich i zagranicznych stoczni, które już można zobaczyć w Centrum EXPO. Środowisko motorowodniaków z pewnością zainteresuje wywiad z pionierem współczesnego polskiego przemysłu jachtowego – Benedyktem Kozłowskim. Dla ułatwienia wyboru, redakcja opracowała bogate zestawienie najnowszych modeli silników zaburtowych. W numerze także materiały o wyposażeniu jednostek, akwenach oraz tegorocznej modzie żeglarskiej.

„Wizyta na warszawskich targach z „Jachtami Motorowymi” w ręku z pewnością będzie ciekawa i przyniesie wiele satysfakcji ze zdobytych informacji, dokonanych wyborów i udanych zakupów” – mówi Waldemar Heflich, redaktor naczelny magazynu.

źródło/autor: MURATOR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu