Strona internetowa CH Osowa w zupełnie nowej odsłonie

przez | 04/03/2011

Zlokalizowane w Gdańsku Centrum Handlowe Osowa uruchomiło swoją nową stronę internetową dostępną pod adresem www.chosowa.pl. Witryna zawiera wiele funkcjonalnych rozwiązań, dzięki którym jest bardziej przyjazna klientom. Zastosowanie zupełnie nowej szaty graficznej powoduje, że portal zyskał odświeżony, a zarazem nowoczesny wygląd.

Nowa witryna Centrum Handlowego Osowa została stworzona zgodnie z najnowszymi trendami. Przejrzysty oraz czytelny układ strony, stonowana i nowoczesna grafika – nawiązująca do barw logotypu Centrum – sprawiają, że serwis jest funkcjonalny i przyjazny każdemu użytkownikowi. Na zmodyfikowanej stronie internetowej znajduje się interaktywna mapa obiektu zawierająca szczegółowe rozmieszczenie sklepów wraz z ich opisami oraz danymi kontaktowymi. To ułatwienie dla klientów, którzy w prosty sposób mogą zlokalizować swoją ulubioną markę.

„Wiemy, jak ważną rolę w obecnych czasach odgrywa Internet, dlatego zdecydowaliśmy się na zupełnie nową odsłonę naszej strony internetowej. Witryna została stworzona przede wszystkim z myślą o naszych klientach, aby mogli oni w prosty i przejrzysty sposób znaleźć wszystko o Centrum Handlowym Osowa. Jesteśmy pewni, że nasz nowy serwis będzie cennym źródłem informacji dla każdego, kto jest zainteresowany naszym obiektem” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Strona internetowa to nie tylko źródło łatwo dostępnej wiedzy o Centrum, ale także idealne narzędzie promocji dla najemców galerii. Właściciele butików oraz punktów usługowych mogą umieszczać informacje o swoich ofertach w zakładce „Nowości i Promocje”.

Nowa strona internetowa CH Osowa została stworzona przez firmę E-GRAPHICS.