Baśka z „Klatki B” robi imprezę z okazji przekroczenia liczby 100 000 fanów na Facebooku

Zgodnie z obietnica złożoną w czerwcu, w najbliższą sobotę w warszawskim klubie Lucid odbędzie się impreza Pani Barbary, najsłynniejszej polskiej videoblogerki, znanej m.in. z realizowanego przez A2 Multimedia internetowego serialu „Klatka B”. Okazją do świętowania jest przekroczenie liczby 100 000 fanów Barbary Kwarc na Facebooku. Wejście na wydarzenie jest bezpłatne.

W jednym z odcinków „Baśka Blog”  videoblogu, który można śledzić na stronie Baska.tivi.pl oraz w serwisie Youtube.com  Barbara Kwarc zapowiedziała, że zorganizuje wielką imprezę, gdy 100 000 użytkowników Facebooka „polubi” jej stronę. Przekroczenie tak wysokiej liczby fanów to ewenement wśród polskich fan page’ów, ale dla Baśki nie ma rzeczy niemożliwych. Obiecana impreza odbędzie się w najbliższą sobotę  5 marca 2011  w warszawskim klubie Lucid, w centrum handlowym Blue City. Wstęp dla fanów Baśki jest oczywiście bezpłatny. Na miejscu zagrają DJ Pietras, DJ Amarante i DJ 47, wystapi drag queen Emma oraz zostana zaprezentowane unikatowe fragmenty „making of” serialu.

„Mierzony już w dziesiątkach milionów odsłon ogromny sukces „Klatki B” i „Bloga Baśki” oraz imponująca liczba fanów na Facebooku to dla nas dowody, że warto inwestować w produkcje internetowe. Polecamy sobotnią imprezę wszystkim fanom humoru Baśki i oczywiście zapraszamy do serwisów Tivi.pl, Youtube.com i Facebook” mówi Grzegorz Cholewa z A2 Multimedia.

„Baśka Blog” to videoblog Barbary Kwarc  bohaterki kultowego serialu internetowego „Klatka B”. Ekscentryczna Pani Barbara  okrzyknięta przez fanów „Królową Internetu” komentuje w każdym odcinku bieżące wydarzenia i doniesienia prasowe oraz przedstawia widzom swoje zmagania z codziennością. Zamieszczone na blogu materiały video pojawiają się w internecie pod adresem Baska.tivi.pl oraz w serwisie Youtube.com dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i czwartki) i odnotowały już blisko 60 milinów odsłon. Zabawne komentarze „Baśki z Klatki B” były również emitowane w programie „Szymon Majewski Show”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu