Szafy medyczne – nowa oferta produktowa firmy Kart-Map

przez | 03/03/2011

Firma Kart-Map – jeden z czołowych producentów mebli metalowych w Polsce – wprowadza na rynek nowy produkt – szafy medyczne, będące poszerzeniem asortymentu mebli medycznych produkowanych przez spółkę.

Stanowią eleganckie, a zarazem nowoczesne wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego, apteki czy placówki pielęgniarek. Dzięki swej prostocie i estetyce, nowa oferta doskonale wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy na rynku meblowym.

Szafy medyczne firmy Kart-Map, dzięki mocnej i stabilnej konstrukcji, są niezwykle trwałe oraz odporne na uszkodzenia. Dodatkowo są bezpieczne w użytkowaniu, gdyż wszystkie szyby i półki wykonano ze szkła hartowanego. Kolejną zaletą nowej oferty produktowej jest mobilność. Szafy zostały skonstruowane na skrętnych, antystatycznych oraz niebrudzących kółkach, które ułatwiają ich przesuwanie.

„Stopniowe rozszerzanie asortymentu firmy Kart-Map to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować ich każde indywidualne zamówienie, w tym również kolorystyczne. Nasze szafy medyczne są niezwykle bezpieczne i funkcjonalne, dlatego są idealnym wyposażeniem wszelkich placówek medycznych” – mówi Krzysztof Łachacz, właściciel firmy Kart-Map.

Szafy medyczne posiadają atest wytrzymałościowy w zakresie bezpieczeństwa użytkowania. Są objęte 24-miesięczną gwarancją. Ich ceny – w zależności od modelu – wahają się od 649 do 1613 zł.

Firma Kart-Map znana jest już na rynku z produkcji szaf do kopert z dokumentacją lekarską. Jej produkty cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Wysoka jakość mebli medycznych produkowanych przez spółkę sprawia, że grono jej odbiorców stale się powiększa.