On Board PR Ecco Network Partnerem Dziedziny Public Relations w konkursie Karierosfera

On Board PR Ecco Network została partnerem merytorycznym tegorocznej edycji konkursu Karierosfera 2011. Agencja została patronem dziedziny public relations i opracowała zestaw pytań z tego zakresu dla uczestników konkursu. Najlepsi studenci będą mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę w praktyce, w jednym z departamentów On Board PR należącej do międzynarodowej sieci Ecco International Communiations Network posiadającej biura w 40 krajach świata.

I etap konkurs zostanie przeprowadzony za pomocą testu on-line. II etap odbędzie się na 14 polskich uczelniach m.in. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, na Uniwersytetach Ekonomicznych w Krakowie, Poznaniu, i Wrocławiu oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Pierwszy etap rusza już 14 marca. Aby wziąć w nim udział należy w dniach 14 – 28 marca zarejestrować się na stronie konkursu (www.karierosfera.pl lub poprzez link ze strony www.onboard.pl) i rozwiązać krótki test składający się z 10 pytań (5 pytań z zakresu wybranej dziedziny i 5 pytań z ogólnej wiedzy biznesowej).

W tegorocznej edycji patronami poszczególnych dziedzin oprócz agencji On Board PR Ecco Network zostali m.in.: Ernst&Young, ING Bank Śląski, Tieto, oraz PricewaterhouseCoopers. Partnerem Strategicznym Konkursu jest firma Danone. Miasto Wrocław po raz kolejny zostało Partnerem Wspierającym Karierosfery.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu