Aktywny i bezpieczny wypoczynek zimowy z Trusted Shops

Kupowanie usług turystycznych przez internet stają się coraz popularniejsze. Tymczasem, im wyższa wartość zakupów, tym istotniejsza dla klientów jest gwarancja bezpieczeństwa dokonywanych zakupów.

Snow Trex – portal turystyczny oferujący kompleksową obsługę wyjazdów narciarskich w Europie, dołączył właśnie do grona zaufanych sprzedawców Trusted Shops, otrzymując europejski Znak Jakości i obejmując swoich Klientów Gwarancją Zwrotu Pieniędzy.

Certyfikowany właśnie sklep to internetowy serwis oferujący wyjazdy na narty do 10 krajów oraz zakwaterowanie w 1200 hotelach i apartamentach. Większość proponowanych przez SnowTrex ofert zawiera karnet narciarski. Organizator umożliwia również zakup szeregu świadczeń dodatkowych takich jak kursów narciarskich i snowboardingu, wypożyczenia sprzętu narciarskiego i ubezpieczeń.

Na rynku niemieckim Snow Trex współpracuje z Trusted Shops już od 2004 roku, otrzymując wysokie oceny od swoich Klientów.

– Sprzedaż klientom z Polski rośnie dynamicznie z roku na rok . Poddanie się audytowi Trusted Shops zakończone przyznaniem nam europejskiego Znaku Jakości oraz objęcie polskich Klientów Gwarancją Zwrotu Pieniędzy buduje wśród naszych klientów poczucie bezpieczeństwa i zwiększa naszą przewagę konkurencyjną – mówi Anna Machura, dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Polsce.

– Dzięki naszemu wnikliwemu audytowi Klienci mogą czuć się całkowicie bezpieczni przy dokonywaniu zakupów usług turystycznych na portalu SnowTrex. Gwarancja zwrotu pieniędzy zapewnia im zwrot ceny wycieczki w razie braku dostawy dokumentów podróży przez internetowe biuro podróży, czy też zwrot wynagrodzenia w razie braku wykonania uzgodnionych usług, a mechanizm tego zabezpieczenia jest naprawdę prosty. By mogli skorzystać z gwarancji, wystarczy się zarejestrować w programie Trusted Shops tuż po złożeniu zamówienia -– wyjaśnia Jean-Marc Noël, założyciel i dyrektor zarządzający Trusted Shops.

Polscy internauci mogą korzystać z oferty SnowTrex już od 2005 roku. Snow Trex działa w dwudziestu krajach europejskich i jest najpopularniejszym tour-operatorem wyspecjalizowanym w organizacji wyjazdów narciarskich.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu