Okulary Gunnar od marca w Media Markt i Saturnie

Firma Gunnar Optiks, dystrybutor okularów dedykowanych osobom narażonym na szkodliwe działanie światła emitowanego przez różnego rodzaju ekrany neonowe, wprowadza swoje produkty do sieci salonów Media Markt oraz Saturn. Okulary Gunnar pomagają zniwelować dolegliwości związane z tzw. Syndromem Widzenia Komputerowego.

Sieć salonów Media Markt oraz Saturn jest kolejnym z partnerów marki Gunnar. Produkty firmy są już dostępne w renomowanych sklepach oferujących sprzęt elektroniczny – Vobis, Euro RTV AGD. Po znakomitym przyjęciu okularów Gunnar w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej, firma rozpoczyna dystrybucję swoich produktów w Polsce. W sklepach dostępne się dwie kolekcje – „Gaming” – dedykowana graczom komputerowym i miłośnikom konsol, oraz „Office” przeznaczona dla pracowników biurowych. Dystrybucja odbywa się również poprzez Internet: – Fan Page Gunnar na portalu Facebook i sklepy iStore oraz Allegro.

Naszą strategię handlową oparliśmy na współpracy z największymi sieciami salonów, które specjalizują się w sprzedaży najwyższej jakości sprzętu elektronicznego – mówi Łukasz Karnas z GUNNAR Optiks Polska. – Cieszymy się, że nasi partnerzy zauważyli potencjał unikalnego produktu, który oferujemy. Okulary Gunnar są obecnie jedynym na świecie opatentowanym rozwiązaniem, pomagającym zniwelować objawy dolegliwości, zwanej Syndromem Widzenia Komputerowego.

Za skuteczność okularów odpowiadają specjalne szkła, wykonane przez renomowaną firmę Carl Zeiss Vision. Szkła są wykonane z polimeru nylonowego i składają się z 14 rożnych filtrów. Użyta technologia pozwala na maksymalne wyostrzenie obrazu, co znacznie odciąża gałkę oczną. Cena okularów Gunnar wynosi od 299 zł do 449 zł, w zależności od wybranej oprawki.

Więcej informacji na temat poszczególnych modeli okularów można znaleźć na stronie www.gunnars.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu