Nowy Rzecznik Prasowy w Teatrze Kamienica

Od marca 2011r. obowiązki Rzecznika Prasowego w Teatrze Kamienica objęła Irena Groblewska – Andrzejewska. Odpowiada za komunikację z mediami oraz koordynację prac działu PR.

Irena Groblewska – Andrzejewska doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w TVP SA, w „Życiu Warszawy” oraz w Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. Była pierwszym rzecznikiem prasowym instytucji kultury w Centrum Sztuki Współczesnej „Zamek Ujazdowski”. Od podstaw zbudowała i kierowała działem PR w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Z zawodu jest dokumentalistą filmowym i od lat związana jest z kinematografią polską. W swojej karierze pełniła funkcję rzecznika prasowego filmu „Ogniem i mieczem” J. Hoffmana, odpowiadała także za organizację oraz prowadzenie konferencji prasowej Andrzeja Wajdy po otrzymaniu Oskara.

Szeroka działalność Teatru Kamienica obejmuje spektakle oraz wydarzenia kulturalne. Teatr zaangażowany jest także w działalność charytatywną, dzięki powołanej w tym celu Fundacji Atut. Repertuar Teatru Kamienica to z jednej strony propozycje komediowe z pozytywnym przesłaniem, z drugiej zaś odwołania do nurtu Teatru Obywatelskiego i wydarzeń historycznych z życia Warszawy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu