Piękno, odpoczynek i relaks na Dzień Kobiet

Weekendowy pobyt w Hotelu Klimek**** SPA w Beskidzie Sądeckim to propozycja nietuzinkowego prezentu jakim można obdarować płeć piękną z okazji Dnia Kobiet. Warto ją rozważyć, zwłaszcza jeśli mężczyźnie zależy aby kobieta poczuła się wyjątkowa, doceniona i piękna.

Dzień Kobiet obchodzono już w starożytnym Rzymie. Święto, nazywane wówczas Matronaliami, obchodzono w pierwszym tygodniu marca. W tym wyjątkowym dniu zamężne kobiety otrzymywały od swych mężów podarunki, obdarzane były miłością, szacunkiem i uwagą. Rzymianki przyodziane w najpiękniejsze szaty, z aromatycznym wieńcem na głowie, miały w tym dniu czas wyłącznie dla siebie, który najczęściej spędzały w świąteczni bogini Westy – strażniczki ogniska domowego.

W dzisiejszych czasach kobietom jeszcze bardziej należą się takie chwile wytchnienia – odpoczynku od pracy i codziennych obowiązków. A Dzień Kobiet jest doskonalą okazją aby każda z pań poczuła się wyjątkowa, doceniona i piękna. Mając to na uwadze, z propozycją nietuzinkowego prezentu dla kobiet wyszedł Hotel Klimek**** SPA, oferując specjalny pakiet dla pań, który jest ważny przez cały marzec. W trakcie wizyty w hotelu nie zabraknie okazji do rozmów, żartów i ploteczek – przy porannej kawie, w hotelowym Aqua Parku, w SPA czy na pobliskim stoku narciarskim.

Podczas trzydniowego pobytu w hotelu panie mogą korzystać z centrum rekreacji wodnej – basenu, jacuzzi, hydromasaży, biczów wodnych czy kilku rodzajów sauny. Aktywny wypoczynek oraz poznanie walorów turystycznych okolicy zapewni największa w Małopolsce stacja narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla, oddalona od obiektu zaledwie o 1km. Natomiast uzupełnieniem programu rekreacyjnego będzie kuracja w SPA. Po białym szaleństwie na stoku warto poddać się zabiegowi pełnego świeżości i wigoru dla zmęczonych nóg o nazwie „Podniebny Antrakt”. W ramach pakietu Panie mogą również liczyć na relaksacyjny masaż twarzy, parafinową kąpiel dłoni oraz relaksacyjny seans z muzykoterapią w grocie solnej.

Pakiet „Dzień Kobiet”

(ważny od 1 do 31 marca 2011r)

Opis oferty:

  • 2 noclegi w komfortowo wyposażonym pokoju
  • 2 śniadania w formie bufetu szwedzkiego
  • Centrum rekreacji: Basen z kaskadami i hydromasażem, gejzer, zjeżdżalnia wodna, brodziki dla dzieci, jacuzzi, sauna fińska, sauna parowa, sauna na podczerwień IR, bicze wodne, aromaterapia
  • Siłownia
  • Wellness & SPA: Relaksacyjny masaż twarzy, Parafinowa kąpiel dłoni – kojąco nawilża i odżywia naskórek dłoni, Podniebny Antrakt – zabieg pełen świeżości i wigoru dla zmęczonych nóg, Relaksacyjny seans z muzykoterapią w grocie solnej

Cena zawiera:

Pobyt 2 osób w pokoju dwuosobowym – 850 zł

W pakiecie „Dzień Kobiet” – rabat 10% na dodatkowe zabiegi SPA

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu