Przejdź do treści

Nocowanie.pl bije kolejny rekord

Według najnowszych wyników badań Gemius Megapanel za grudzień 2010 grupa Nocowanie.pl po raz pierwszy w historii pokonała swojego największego konkurenta w kategorii serwisów turystycznych – grupę Eholiday.pl. Tym samym Nocowanie.pl uplasowało się na piątym miejscu w zestawieniu z wynikiem 735 667 użytkowników, którzy dokonali ponad 6,5 mln odsłon.

To niewątpliwy sukces grupy Nocowanie.pl, która od lat rywalizuje z Eholiday.pl o miano największego serwisu turystycznego w Polsce. „ I w końcu się udało – mówi Kamil Ruciński, właściciel serwisu Nocowanie.pl – Od dłuższego czasu pracowaliśmy na ten wynik, wdrażaliśmy nowe funkcjonalności, modernizowaliśmy stare mechanizmy, polepszaliśmy usability strony. Wszystko to przełożyło się na znaczny wzrost oglądalności naszych serwisów i pokonanie konkurencji. Sukcesy cieszą ale równocześnie mobilizują do jeszcze większego wysiłku w ulepszanie serwisu i w szukanie nowych rozwiązań dla naszych użytkowników.”

Rozwiązań tych, serwis Nocowanie.pl oferuje coraz więcej – zarówno dla użytkowników serwisów jak i swoich klientów. Do najnowszych usług dostępnych w serwisie należą m.in. „Szukam noclegu” – prosty i szybki system kojarzący osoby szukające noclegu z tymi, którzy je oferują, oraz usługę darmowych stron www dla obiektów turystycznych znajdujących się w bazie serwisu.

Grupa Nocowanie.pl istnieje od 2005 roku. Obecnie grupa Nocowanie.pl to największa baza obiektów noclegowych w Polsce – codziennie aktualizowana i powiększana o nowe ośrodki. Dla Nocowanie.pl przełomowym rokiem okazał się rok miniony – udało się zdeklasować konkurencję oraz osiągnięto rekordowe wyniki oglądalności. Wszystko to umacnia grupę Nocowanie.pl na czołowej pozycji w kategorii serwisów turystycznych.