Magazyn kmh – wersja na tablet iPad

Magazyn motoryzacyjno–lifestylowy kmh – wydawany do tej pory w wersji papierowej oraz jako portal kmh24.pl – dostępny będzie także na tabletach Apple iPad. Wydawca za darmo udostępni wydania kmh z lat 2007-2010. Numery archiwalne z 2011 roku będą kosztowały 1,99$, a nowe wydania 2,99$.

„To kolejny z naszych innowacyjnych pomysłów, które systematycznie wcielamy w życie. Jesteśmy przekonani, że przyszłość będzie należała do usług nowe media i w tym obszarze będziemy intensywnie działać. Pomysł realizowany przez kmh media group cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem rynku. Aplikacja przez nas przygotowana jest teraz dostępna na iPad, ale z pewnością na tym nie poprzestaniemy. Nie zamierzamy jednak rezygnować z printu. Powiem więcej, wkrótce światło dzienne ujrzy trzeci tytuł prasowy przygotowywany przez grupę mediową kmh” – powiedział Michał Kwiatkowski, założyciel i główny udziałowiec kmh media group.

Ipad wypoważony jest w dużej rozdzielczości ekran o średnicy 9,7 cala z podświetleniem LED, wykonany w technologii IPS. Obraz na nim jest ostry, a kolory żywe, dlatego świetnie nadaje się do oglądania elektronicznej wersji magazynu kmh. Technologia IPS (In-Plane Switching) gwarantuje szeroki kąt widoczności — aż 178°. Można trzymać iPada w dowolny sposób, obraz będzie doskonały, kolory piękne a kontrast idealny, co idealnie wpisuje się w filozofię wysokiej jakości produktów oferowanych przez kmh media group.

źródło/autor: kmh media group

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu