Brazylijska Noc Zakupów w Magnolia Park – Moc atrakcyjnych cen i klimat karnawału w Rio

W piątek, 4 marca, w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu zimowe nastroje rozgrzeje Brazylijska Noc Zakupów. W godzinach od 20.00 do 23.00 na wszystkich klientów galerii czekają specjalne rabaty sięgające nawet 70%! Wieczór umilą pokazy tańca energetycznej samby w otoczeniu barwnych dekoracji. Łowców okazji i miłośników karnawałowego szaleństwa zapraszamy na Brazylijską Noc Zakupów!

Magnolia Park przeniesie swoich Klientów w klimat gorącego, brazylijskiego święta zabawy i tańca. Już od godziny 20.00, w piątek, 4 marca, w największym wrocławskim centrum handlowym, rozpocznie się Brazylijska Noc Zakupów. Z myślą o wszystkich tych, którzy tęsknią za ciepłem lata przygotowano ofertę specjalną – wyjątkowe rabaty i liczne promocje w ponad 110 sklepach, kawiarniach i wybranych punktach usługowych, biorących udział w zakupowym szaleństwie.

Do zakupów będą zachęcać ubrani w barwne stroje tancerze z latynoamerykańskich szkół, tworząc niezapomniane mobilne widowisko. Specjalnie przygotowane stoiska tematyczne, w otoczeniu palm i hamaków przynoszących na myśl egzotyczny klimat brazylijskich plaż, będą doskonałym miejscem relaksu dla zmęczonych zakupami klientów.

Głównym punktem programu Brazylijskiej Nocy Zakupów będą widowiskowe parady samby w wykonaniu Rewii Brazylijskiej Dance Brasil. Latynoski wieczór w Magnolia Park potrwa do godziny 23.00.

To kolejne zakupowe szaleństwo przygotowane dla klientów Magnolii Park. W czerwcu, królowały francuskie klimaty – dla miłośników promocji i rabatów zorganizowano Paryską Noc Zakupów.

źródło/autor: Magnolia Park

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu