Marcowe nowości w VOD Cyfrowego Polsatu

Kolejna część kultowej sagi „Zmierzch: Zaćmienie”, wielki powrót kina szpiegowskiego z Angeliną Jolie oraz Danielem Olbryskim w filmie akcji „Salt”, widowiskowy pokaz wschodnich sztuk walki w kinie familijnym „Karate Kid” z udziałem Jackie Chan’a oraz Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz, którzy zrobili „Święty Interes”, to tylko część propozycji, jakie Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów w ramach marcowej oferty VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej.

Już od 1 marca platforma zaoferuje trzecią część filmowej adaptacji bestsellerowej sagi Stephenie Meyer „Zmierzch: Zaćmienie” z plejadą najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Słynna historia miłości dziewczyny i nieziemsko przystojnego wampira w intrygującym i mrocznym obrazie pełnym zwrotów akcji, jak na dobry film grozy przystało, na długo zapadnie w pamięci. Dla wielbicieli sagi Cyfrowy Polsat przygotował także możliwość obejrzenia poprzednich dwóch części „Zmierzch” i „Zmierzch: Księżyc w nowiu”.

Abonenci Cyfrowego Polsatu już od 4 marca, korzystając z usługi VOD – Domowa Wypożyczalnia Filmowa, w kasowej produkcji „Salt” ujrzą takie sławy, jak Angelina Jolie, Liev Schreiber oraz Daniel Olbrychski. Philip Noyce („Kolekcjoner Kości”) na nowo ukaże nam zapomniane ostatnimi czasy kino szpiegowskie. Brawurowe sceny akcji, pościgi, intryga międzynarodowa, a  także odpowiednia dawka rozrywki pozwolą na własnej skórze poczuć dreszczyk emocji.

Natomiast Harald Zwart zdecydował się odświeżyć dobrze znany szerokiemu gronu odbiorców film z 1984 roku. Remake „Karate Kid”, jednej z najpopularniejszych produkcji ostatnich dekad, przenosi nas w bajeczne otoczenie Chin, w których młody chłopak próbuje odnaleźć swoje miejsce. Świetne sceny kaskaderskie, sympatycznymi bohaterowie oraz morał będący uwieńczeniem filmu, to dobra alternatywa na niedzielne popołudnie w rodzinnym gronie, dostępna od 11 marca br.

Wśród marcowych propozycji nie zabraknie także polskiego kina. Najnowszy film Jana Kidawy-Błońskiego „Różyczka”, który w Cyfrowym Polsacie oferowany będzie od 11 marca, to opowieść zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami rozgrywającymi się w burzliwych latach 60-tych. Niebezpieczna gra uczuć pomiędzy cenionym pisarzem, jego piękną, młodą żoną oraz jej kochankiem, w które to role wcieliły się sławy rodzimego kina: Andrzej Seweryn, Magdalena Boczarska i Robert Więckiewicz, niewielu widzów pozostawi obojętnymi.

Maciej Wojtyszko, reżyser, m.in. nagrodzonych „Ogrodu Luizy” i „Ognistego anioła”, w kolejnym swoim filmie pt. „Święty Interes”, przedstawia barwną polską wieś, a na jej tle perypetie dwóch braci, którzy w spadku po zmarłym ojcu otrzymują zabytkowe auto należące niegdyś do samego Karola Wojtyły. Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz w rolach głównych, od 11 marca na pewno przyciągną przed ekrany damską część widowni, ale fabuła filmu z pewnością zainteresuje także męską część widowni.

W marcowej ofercie VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej wprawdzie dominuje kino akcji i grozy, m.in. „02:22”, „Egzorcyzmy Emilly Rose”, „Lęk”, „Córka”, ale platforma przygotowała także kino familijne, komediowe i obyczajowe, m.in. „Happy wkręt 2”, „To nie tak jak myślisz, kotku”, „Obcy krewni”, „Koniec Świata”, „Daj, proszę” czy też nowość z Vanessą Paradis „Licencja na uwiedzenie”.

Z bieżącą ofertą filmową VOD Domowej Wypożyczalni Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na pozycjach VOD51 – VOD65 i VOD49 (po naciśnięciu na pilocie „i” lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22 oraz na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl/.

Każdy film można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

źródło/autor: Cyfrowy Polsat

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu