Czekoladowa impreza marzeń z Piccolo

Tagi:

Piccolo spełniło marzenie Gabrysi o wizycie w krainie czekoladowych słodkości! W sobotę 29.01.2011 r. dziewczynka i jej przyjaciele spędzili niezapomniane chwile w magicznej Fabryce Czekolady. Pomysł 12-letniej dziewczynki zwyciężył bowiem w konkursie na „Wymarzoną imprezę z Piccolo”.

Za pomocą strony internetowej www.piccolo.pl., dzieci nadsyłały pomysły na wyśnione przyjęcia. Mali internauci oddając swoje głosy, wybrali zwycięzcę. Nagrodę zdobyła Gabrysia, uczennica szkoły podstawowej z Bydgoszczy. Piccolo spełniło jej marzenie!

Dzieci uwielbiają słodkości, nic zatem dziwnego, że uczta w Fabryce Czekolady, spodobała się głosującym najbardziej. Zaproszonych gości przywitano marcepanowym prezentem oraz zestawem upominkowym Piccolo. Zabawa rozpoczęła się od wizyty w Tajemniczym Czekoladowym Parku, położonym u podnóża fabryki. Myszkując wśród drzew, uginających się od cukierków, goście układali tęczową mozaikę z kawałków różnobarwnej czekolady. Najwięcej radości wywołały jednak czekoladowe fontanny, w których dzieci z pasją zanurzały owoce.

Za alejką usłaną kolorowymi balonami, oczom małych imprezowiczów ukazała się Komnata Czekoladowych Szaleństw. Pociechy z zapartym tchem wysłuchały opowieści o wyjątkowym dniu w fabryce, w którym raz na dziesięć lat dzieci mogą podzielić się opiniami na temat specjałów zakładu. Po degustacji słodkich wyrobów, zwiedzający wypełnili ankietę, odnotowując swoje uwagi i spostrzeżenia.

Wymarzone przyjęcie Gabrysi zwieńczył bajeczny tort, ozdobiony sztucznymi ogniami. W trakcie kilkugodzinnej zabawy, goście nie tylko pałaszowali słodkości, ale także popijali owocowe i delikatnie bąbelkowe napoje Piccolo, w swoich ulubionych smakach.

Spełniając marzenie Gabrysi, marka Piccolo – specjalista od dziecięcego świata twórczej zabawy – dostarczyła dzieciom niezwykłych wrażeń, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Zadbajmy o niezwykłą atmosferę dziecięcych przyjęć:

z Piccolo zabawa smakuje lepiej!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu