Rekordowe wyniki Cyfrowe.pl

przez | 24/02/2011

Internetowy sklep foto-video Cyfrowe.pl ogłosił wyniki sprzedaży w 2010 roku. Przychody wyniosły 36,5 mln zł i były rekordowe w historii firmy.

W stosunku do 2009 roku przychody wzrosły o 35%. Wzrost sprzedaży nastąpił we wszystkich grupach produktów oferowanych przez sklep. „To bardzo dobry wynik, z którego jesteśmy dumni – mówi Jarosław Banacki, prezes Cyfrowe.pl sp. z o.o. Rynek foto-video jest niezwykle wymagający i konkurencyjny, dlatego tym bardziej cieszy, że nasze starania zostały docenione przez klientów i przyniosły tak dobre rezultaty”.  Zdaniem prezesa Banackiego u podstaw sukcesu firmy leży fachowe doradztwo i wysoka jakość obsługi, największy asortyment produktów foto-video w Polsce (obecnie 12.500 produktów w ofercie) oraz stałe ulepszanie strony internetowej sklepu.

Obroty na takim poziomie sprawiają, że Cyfrowe.pl pozostaje na pozycji lidera wśród internetowych sklepów foto-video w Polsce.

Prognozy na 2011 r. są równie optymistyczne, a w planach jest m.in. znaczące powiększenie asortymentu sklepu o kolejne marki i grupy produktów.

źródło/autor: Cyfrowe.pl