Innowacyjny projekt kaliskiego sklepu

Pomarańczowy Sklep z Tkaninami jako pierwsza firma w Kaliszu wprowadziła wirtualne konsultacje dotyczące tkanin. Od lutego br. za pośrednictwem portalu Facebook można poradzić się specjalistki, jakich materiałów warto użyć do uszycia wybranej przez siebie kreacji, by osiągnąć pożądany efekt.

Internetowe konsultacje pozwolą zaoszczędzić czas, który dotychczas trzeba było poświęcić na znalezienie odpowiedniej tkaniny. Szybki dostęp do rzetelnego źródła informacji o właściwościach poszczególnych materiałów oraz o aktualnych trendach na rynku, zdecydowanie ułatwi dokonanie satysfakcjonującego zakupu.

Początkowo na łamach profilu będą publikowane głównie informacje ze świata mody. Przeglądanie kreacji największych projektantów może zainspirować do tworzenia własnych, unikalnych krojów. Systematycznie jednak będzie wzrastać ilość porad dotyczących właściwego wyboru tkanin.

– Wirtualne konsultacje są dość nowatorskim przedsięwzięciem. Realizując ten projekt chcemy uzmysłowić kobietom korzyści płynące z samodzielnego projektowania garderoby, a jednocześnie pokazać, że w rzeczywistości nie jest to takie trudne, na jakie wygląda. Szybki dostęp do niezbędnych informacji zdecydowanie im to ułatwi  – mówi Joanna Janiak – pomysłodawczyni projektu.

Chcąc skorzystać z rad specjalistki, wystarczy wejść na stronę internetową www.sklep-pomaranczowy.pl i za jej pośrednictwem zalogować się na profilu Pomarańczowego Sklepu z Tkaninami na Facebooku.

źródło/autor: Pomarańczowy Sklep z Tkaninami

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu