W sklepie prąd bez prowizji

Klienci spółki PGE Obrót SA Oddział I w Łodzi korzystający do tej pory z kas zakładu energetycznego nie są już skazani na marnowanie czasu w tasiemcowych kolejkach i płacenie prowizji. Wystarczy, że zabiorą ze sobą rachunek na codzienne zakupy. Od 1 marca do końca maja 2011 we wszystkich sklepach oznaczonych pomarańczowym logo VIA – Moje Rachunki faktury za prąd uregulujemy bezpiecznie i bez żadnych dodatkowych opłat.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma BillBird S.A. wprowadziła we wszystkich punktach VIA – Moje Rachunki na terenie Łodzi, Zgierza i Pabianic promocyjną stawkę 0 zł prowizji za faktury wystawione przez PGE Obrót SA Oddział I. Usługę VIA – Moje Rachunki znajdziemy m.in. w sklepach PSS Społem, E. Leclerc oraz w dziesiątkach placówek osiedlowych. W sumie bez prowizji opłacimy rachunki za prąd w 116 punktach, ich pełna lista dostępna jest pod adresem internetowym www.billbird.pl.

– Promocja trwać będzie do końca maja. – Informuje Marcin Wysocki, dyrektor d.s. rozwoju i wiceprezes zarządu BillBird S.A., operatora VIA – Moje Rachunki. – Po tym czasie w sklepach zapłacimy prowizję identyczną, jak w biurze obsługi PGE, czyli 0,99 zł, ale wciąż będzie można uniknąć kosztów podróży do kas zakładu, czy przepłacania w okienku pocztowym. Warto podkreślić, że w należącej do BillBird sieci VIA – Moje Rachunki możemy przy okazji zakupów uregulować ponad 90 różnych domowych rachunków, z pełną gwarancją bezpieczeństwa transakcji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu