szybkiepaczki.pl nowa funkcjonalność – porównywarka cen usług kurierskich

Szybkiepaczki.pl to serwis mający na celu pomóc w wyborze najkorzystniejszej z punktu widzenia klienta usługi kurierskiej świadczonej zarówno przez firmy kurierskie jak i brokerów kurierskich. Jest nie tylko internetową porównywarką ofert firm kurierskich, ale zbiera również opinie o jakości tych usług. Klient ma możliwość oceny terminowości, jakości obsługi oraz komunikacji.

Pozwala to wybrać najkorzystniejszą ofertę dzięki możliwości porównania usług kurierskich w układzie cena/jakość. Najtaniej nie zawsze znaczy najlepiej i o tym należy zawsze pamiętać, podejmując decyzję o wyborze firmy kurierskiej.

Kurierom i pośrednikom kurierskim dajemy możliwość dokonania prezentacji świadczonych usług oraz cen. Klientom natomiast umożliwiamy swobodną wypowiedź opisującą własne doświadczenia związane z wysyłaniem paczek kurierskich.

Wyniki ocen są przedstawiane w postaci rankingu. Każda firma świadcząca usługi kurierskie jest traktowana przez nas na równych zasadach.

Serwis jest wzbogacony o wyszukiwarkę kodów pocztowych, będącą pomocna przy ustaleniu kodu pocztowego odbiorcy paczki. Zawiera dział aktualności z branży kurierskiej.

Serwis szybkiepaczki.pl działa obecnie w wersji beta i posiada nową funkcjonalność w postaci kalkulatora – wyszukiwarki najtańszych podstawowych przesyłek paczkowych w zależności od jej wagi oraz sposobu dostawy i zapłaty. Teraz, po zapoznaniu się z ofertą danego kuriera oraz opiniami o jakości świadczonych przez niego usług kurierskich, można jednym kliknięciem udać się na jego stronę by zamówić najkorzystniejszą usługę.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu